Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én gondolok így néhány...

Csak én gondolok így néhány emberről?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van és barátaim is de viszont , azok száma se elenyésző akik mondjuk valamelyik barátom ismerősei(lány vagy fiú) ránézek és megfordul magamban az (pff... hogy néz ez ki istenem? lerí róla hogy beképzelt már elég arra ránézni ahogy a fejét tartja meg járkál, nagyon elvan szállva magától, ezzel tutira nem barátkozok , úgy is marad a dolog ismerem látásból meg ő is ennyi elég- vagy bemutatja egy csaj a barátját, akiről simán kiderül a discoban hogy egy bunkó, jó az 1 dolog hogy nem néz ki jól, de flegma kötekedős, akár elkezd inni még verekedik is) de hogy mennyi ilyen ember van és sok meg aztmondja magáról, ááá én nem vagyok beképzelt/nagyképű/öntelt közben meg nagyon is úgy van...
2010. okt. 2. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok emberről tényleg az első vélemény a helytálló, de van egy jó pár aki csak tényleg ilyen fejet kapott, és akár mit is kezdd vele nem tud rajta változtatni.(na, én ilyen vagyok). Mindig adok esélyt az új embereknek, hogy bebizonyítsák, hogy valójában milyenek is. Tedd ezt te is
2010. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki alkot magában véleményt mindenkiről. Én mégis elfogadom olyannak az embereket,amilyenek. Mert engem is sokan köphetnének le a piercingjeim és az öltözködésem miatt. :D De szerintem ez gyerekes dolog. Inkább megismerem az embereket és utána ítélek.
2010. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!