Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik évszázad/kor a legszimp...

Melyik évszázad/kor a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Történelemórán már biztos előfordult mindenkivel, hogy amikor egy adott korról szó volt, beleképzelte magát egy ember bőrébe vagy csupán mint megfigyelő vett részt az eseményekben.

Így kíváncsi vagyok, kinek mi a legvonzóbb korszak az elmúlt idők során - persze ez a mai is lehet.

Ha több is, akkor mindet leírni!


2010. okt. 2. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A múlt századforduló.
2010. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán az őskor. Bár arról tudni a legkevesebbet is.
2010. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc korszakom a reformkor és a dualizmus kori Magyarország
2010. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sötét középkor és a 20. század eleje.
2010. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
A mostani. Nekem tetszik ez a fejlettségre amit a mai kor nyújt. Azon kívül nem vagyok az a szolgalelkű nő aki eltűri amit az előző időkben műveltek a nemmel. Viszont régen érdekes volt a művészet, szép épületek, szebb tájak (nem pusztították még ki), több érdekes állat. Ilyen szempontból érdekel, de vissza nem mennék.
2010. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is a jelen!!!! Viszont már többször jutott eszembe, h jó lenne annyi idősen, mint amennyi most vagyok a 90-es évekbe visszamenni, akkoriban még csak általános iskolás voltam, tudom, h kicsit zűrös időszak volt, de akkor is van/volt benne úgymond valami ;):D
2010. okt. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az ókori mezopotámia és a XIX. század, főleg az Egyesült Államokban és Kanadában.
2010. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ókori Egyiptom.
2010. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
19 század vége és 1960 évek eleje az akkori öltözködés nekem nagyon bejön, tetszik a sétabot 1890 körül, az akkori filmeken látott szexi nő ideál Marilyn Monroe, a columbo féle ballonkabát ill. más rendőr filmekből a magányomozó kalap. Az 1920-as városkép pl: New York. Amit felsoroltam az főleg amerika.
2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19. század vége és 1960 évek eleje közti időszak
2010. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!