Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a skinheadek...

Mi a véleményetek a skinheadekről, sharpokrol, punkokról, gothokról, emokrol? Légyszi külön külön irjátok le

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

skin head ---> r.hadék rasszisták. :@@

sharp - asse tudom miaz...

punk ---> IMÁDOM! szeretem őket, meg a zenéjüket.

goth ---> hát nem túl szimpik. főleg akkor nem ha még ilyen rasszisták is. meg el nem tudom képzelni hogy lehet acélbetétes bakancsban járkálni 40c°ban...

emo --> vannak kedvesek, és nagyon szépek, bírom h állatvédők, de azok, akik 13 évesen ugy gondolják h olyan mélységes a szerelmi bánatuk h öngyilkosnak kell lenniük, nem túl szimpik...


14l :)))

2010. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
falhoz állíttatnám őket
2010. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

skinhead: nem szeretem őket, mivel a legtöbben csak a Kárpátiáig jutnak el, és rögtön összeverik azt, akinek haja van.

sharp: ? (most én vagyok a begyöpült vagy nemtudom, de ezz mi tulajdonképp? :D utána is nézek...)

punk: semmi bajom nincs velük.

goth: velük sincs bajom.

emo: velük sincs semmi bajom.


Én nem ez alapján itélem el az emebreket. Mivel én egyikbe sem tartozom(teljesen vegyes de elvont zenei izlésem van), nem is tudom befolyásolni, hogy most pl megváltoztassak vkit. :D Mindenkit elfogadok olyannak, amilyen.

17L

2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló elsó mondat xDxDxD :"DDDDDDDD
2010. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Skinheadek, sharpok:tőlük mindenki ok nélkül fél. Igazándiból egy csapat nörd aki imádja soult meg a skát, és kockás ingekben meg hózentrógliban jár.


Bonehead, hungarista: ezek nekem nem skinheadek. A legtöbb bunkó, csőlátású, komplexusos és ok nélkül is agresszív.


Punkok: a tudatlan és zenei ízlés nélküli 'bas.szunk be óccsóé oszt jóvan' életfilozófiájú punkokat nagyon nem szeretem.

Azokat, akiket tényleg meg is mozgat az alternatív társadalmi rencerek vagy az egyenlőség kérdése, emberi és állati jogok, értelmesebb punkzenék azok jó arcok. Tetszenek a kézzel varrt ruháik, házi készítésű felvarróik.


Gothok: van egy-két majom aki nyálmetált hallgat és temetőkben bohóckodik, kifesti magát hollónak, azok röhejesek. A rendes, felnőtt gondolkodású gothok viszont elég jó társoság, jókat lehet velük filozofálni. Nagyon toleránsak és nyitott gondolkodásúak mert elég sok fura dologhoz hozzá vannak edződve.


Emok: Szemtől szembe még nem volt szerencsém. Egyrészt nekem az emo és a scene nem teljesen válik el így belsőre messzemenő következtetéseket nem vonnék le. Az öltözködésük nem annyira tetszik, túl sportos és túl sok a babakék meg a rózsaszín. Így kívülről kicsit idegesítően túlérzelmesnek látszanak. Tényleg érdekelne, hogy a kinézeten kívül náluk mi az összetartó erő. Bajon igazából nincs velük, de nem értem őket.

2010. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Skinhead:-Nácik: Hülyék! inek akarnak németnek látszani, ha magyarnak valják magukat?

-Hungaristák: Igazi hazafiak.

Sharp: Rohadt kommunisták!

Punk: Zenéjük közül, van amelyik tetszik. Mint emberről, nem alkotok véleményt, több ágazata van. Van normális és van komcsi.

Goth: Kicsit extravagáns a megjelenésük, de ez nem ok arra, hogy utáljam őket.

Emo: Abszolút nincs velük bajom, vannak köztük nagyon hülyék(mondjuk aki pengét fűz nyakláncra...pff), vannak köztük normálisak. Mellesleg emos lányok, előre. Ímádlak titeket:)

2010. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A SHARPnak nem sok köze van a kommunizmushoz. A rövidítés a Skinheads Against Racial Prejudice szavakból származik, vagyis Skinhedek a faji előítéletek ellen. A skinheda szubkultúra eredetileg a soul, a reaggae, a ska és az oi! zenét jelentette. Ezeknek az előadói nagyrészt színesbőrüek.


Szerintem nem a politikai nézeteik miatt utálod te őket, hanem azért mert emlékeztetnek arra, hogy a bonehead csak egy elkorcosult alfaja az igazi skinheadnek. Fáj az igazság?

2010. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A skinhedek nagyrésze ostoba. és nem azért mondom mert rasszisták (azért is) de ha megnézzük, hogy a jobbik miket nyom akkor az gáz. sharpokat én sem tudom kik. A punkokat imádom én is az vagyok, habár vannak akik azt hiszik az a lényege legyél minél csövesebb és bunkóbb na azokat nem szeretem. Azokat a gothokat akik az igazi gótok, nem a részeges sátánista folyton depressziós gothok azokat szeretem. Az emósokkal igazából nincs semmi bajom.
2012. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kini :)) ***** válasza:

Skinhead - Alapvetően nincs bajom azzal, ha valaki nemzeti érzelmű (hisz én is az vagyok), de ha ilyen verekedős / nyíltan rasszista az illető, természetesen elítélem.

Sharpok - Bírom őket, és amúgy nincs közük a kommunizmushoz. A kommunisták, azok a redskinek

Punk - A stílusuk nem tetszik annyira, az eszméik semlegesek

Goth - Tetszik a stílusuk. Az ideológiájukról nem tudok valami sokat.

Emo - Az ők stílusuk nem tetszik, de emberileg nincs bajom velük :)

2016. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!