Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek a skinheadek...

Mi a véleményetek a skinheadekről?

Figyelt kérdés

2011. szept. 8. 22:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
57%
Én azt gondolom róluk, hogy ostobák.
2011. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
megvédenek a cigányoktól
2011. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
elsővel értek egyet. lehet nem az összes, de akikkel találkoztam az mind ostoba.
2011. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
A párom skinhead:)Valamiért nem szeretem a skinheadek társaságát, azt a zenét, amit hallgatnak, de ezzel nincs semmi gond, megérti és nem erőlteti, hogy menjek vele Magyar Szigetre pl.
2011. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

23:04

Ezt kifejtenéd? Rendszerint részegen csoportosulnak valahol, bagóznak és mindenkinek beszólnak, esetleg felborítanak egy-két kukát-te ettől érzed magad biztonságban? Abban az egyben legyél biztos, hogy ha mondjuk utazol egy buszon, ahol odamegy hozzád valaki kötekedni, legyen az magyar vagy cigány, téged ott senki nem fog megvédeni, skinheadek sem, más sem.

2011. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a kollégám skinhead de nála butább emberrel nem találkoztam a földön :D Skinhead de ha megkérdezem tőle miért az meg mi a lényege ennek a skinhead dolognak arra már válaszolni nem tud vagy nem mert mert sok a rézbőrű közöttünk és fosik hogy lenyomják :D
2011. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Írhatnám hogy idióták... de nem írom, mivel az általánosítás lenne, és ugyebár a fajgyűlölet, és az egyéb skinheadek áltak művelt hülyeség is abból fakad. Szóval, azt mondom, biztos van köztük is normális, mint bármilyen embertípusban.
2011. szept. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Adott helyzetekben viselkedniük kellene a Magyarokkal szemben, és nagyon sokan már elfelejtették hogy miért is vannak? mi az hogy szkinhed vagyok? mi az igazi célunk? én nem igazán vágom ezt a dolgot csak hirtelen ez ötlött belém.

A cigóknak pl. az a nagy előnyük hogy mindenhová rajban mennek mint a vetési varjú! ők ezért jobbak mert a cigányságért együtt ki tudnak állni, jobb az összetartásuk, de egyedül ők is senkik.

2011. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Engemleginkabb az zavar bennuk hogy nem tudnak kulonbsegettenni rossz es nagyonrossz kozott es ugy gondolkodnak hogy aki nincs velunk az ellenunk.Mindenkit egyforman utalnak aki nem tartozik hozzajuk pl.a kozepjobboldaliakat is pont ugyen annyira ki nem allhatjak mint a baloldali mszp-t vagy a kommunistakat.
2011. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is ez az ostobaság jutott eszembe először, már nem az a fajta ostobaság, hogy tanulatlanok hanem az, hogy életében látott a buszon meg tv-ben pl egy négert és akkor fúj néger meg ilyenek. Nem is ismeri őket meg semmi de azért utálja őket.
2011. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!