Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem sajláljátok az izraeiltákat?

Nem sajláljátok az izraeiltákat?

Figyelt kérdés
Ha őszinték vagyunk, a történelem során rengeteget szenvedett a zsidó nép, kezdve az egyiptomi rabszolgaságtól, a középkori "Krisztus-gyilkos" üldöztetéseken át, a holokausztig... Nem fogadták be őket sohasem sehova 100%-osan. 2000 évig nem is mehettek Izraelbe, a zsidó államban pedig minden nap szinte történik terrorcselekmény, ellenük.

2023. jan. 14. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha az én dédnagyapámat egyszer megverte a szomszédja aki tőle balra lakik, akkor nekem jogom van ma átmenni a jobboldali szomszédjához, és megkéselni őt, meg az egész családját?


A zsidók jól megvannak manapság a világ nagy részén. Sőt, szót is emelnek a cionisták ellen.

2023. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
A fiamat 109 iskolából kirúgták már, nagyon sajnálom szegénykét. Meg nem fordult a fejemben, hogy a gyerekem lenne a hibás.
2023. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Mi ez a mánia, hogy az elnyomó, gyilkos népekkel éreznek sokan szimpátiát? Az oroszokkal is ez volt az ukránokkal szemben, az izraelitákkal a palesztinokkal szemben...

Ki van még aki gyilkol, de sajnálni kell?

2023. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát én az amalekitákat sajnálom.
2023. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
18%

Én sajnálom azokat a zsidokat akiket megöltek a holokausztban. És a kőzépkori meg a mostaniakat is.


Az egyiptomiakat nem.

2023. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lucifer-666 ***** válasza:
34%
Nem, mert semmi közöm hozzájuk és nem ismerem őket. Jelenleg az Ukrántalanítás jobban zavar. Ettől függetlenül a zsidók faji alapon való üldözését, vagy akármilyen általánosítást elítélek.
2023. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
1, 2, 3, 4 netto elvakult antiszemiták, õket ISs sajnálom.
2023. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

#7, szóval az izraelitáknak szabad volt kiirtani egy másik népet (ti. az amalekitákat), az teljesen normális, és a kiirtott népet sajnálni "antiszemitizmus".

Értem, rendben. Nincs több kérdésem.

2023. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 neincat ***** válasza:
61%

Azért sajnálom a zsidókat, mert át lett mosva az agyuk ezzel a svájci eredetű cionizmussal, és a holokausztra hivatkozva gyilkolják egy olyan ország lakosait ahol azelőtt 3 vallás élt teljes békében, arra hivatkozva, hogy évszázadokkal ezelőtt azt földrészt Izrael zsidó államnak hívták és nem tetszik nekik, hogy a palesztinok nem szeretik, ha kilakoltatják őket a felmenőik által épített házakból.


[link] (a jobb oldali összefoglalót ajánlom annak, aki nem szeret sokat olvasni)


[link] (cionizmus története, de aki tényleg nem akar olvasni: Az ITO (Jewish Territorialist Organisation)[2] bírálta a cionista világszervezet terveit. E szervezetet Izrael Zangwill alapította 1905-ben. A cionista vezérek között akkor többen voltak, – így Zangwill is – akik nem tartották alkalmasnak Palesztinát arra, hogy ott épüljön fel a zsidó nép otthona. )


Mielőtt agybafőbe nyomkodjátok a piros X-et a válasz alatt, annyit azért szeretnék hozzá tenni, hogy nem gondolom úgy, hogy az összes zsidó rossz lenne, egyszerűen csak nem értem, hogy miért nem tudják a tényeket nézni az elvakult Izrael szupporterek, és azt sem gondolom hogy Palesztina 100%-ban ártatlan, de ami mellett mindenképpen kiállok, az az hogy a zsidók indították el ezt a folyamatot. Viszont mindkét fél és az egész világ civil lakosai békét akarnak. Igazi békét, amilyen 48 előtt volt. (vagyis, a zsidók olyan békét, ahol nem lakik egy darab palesztin sem azon a földrészen, amit Palesztinának hívnak)

2023. jan. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A zsidók indították el a “folyamatot”?

Milyen folyamatot és mikor?

2023. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!