Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Télimádok! Ti nem is fáztok...

Télimádok! Ti nem is fáztok olyan nagyon a télen?

Figyelt kérdés
Mit szerettek a télben ?
2010. okt. 3. 21:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*imádÓk
2010. okt. 3. 21:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De, van olyan, hogy nagyon fázok, de akkor is szeretem a telet :)
2010. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretem a telet, mert nem kell egész nap 30+ fokokban rohadni egy szál alsónadrágban... Télen, ha fázik fel tudok öltözni, de nyáron mit tudok csinálni... ha meztelenül lennék, sem lenne elég... Nekem a 20+ hőmérséklet már nehezen elviselhető 25 felett pedig végem van... Inkább lapátolok télen 1 méter havat és ha fázom bejövök a lakásba, mint sem nyáron egész nap a 30+ fokokban rohadjak egész nap éjjel-nappal...
2010. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A síelést, ember!:D De azt nagyon.:) Amúgy mindenimádó vagyok...
2010. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidegben jól fel lehet öltözni, kánikulában akár meztelenül is meg lehet sülni.

Meg ott vannak a téli sportok, síelés, szánkózás, korcsolyázás.

2010. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évszakot szeretek, mert szeretem a változatosságot, a meleget is és a hideget is, a villámokkal és hatalmas dörgésekkel a vihart, a csendes egész napos esőt, a kis szellőt, a nagy szelet...

Nem tudnám elképzelni az életemet olyan helyen, ahol egész évben nyár vagy egész évben tél van.

A télben például a havat szeretem, a jégkorit (görkorizni nem tudok), és hogy nincs szúnyog többek között (allergiás vagyok a rovarcsípésre). Nemsokára 26 éves leszek, de még mindig szeretek a hóban játszani, szeretem nézni a hóesést, ha bentről nézem, olyan, mint ha én repülnék fölfelé.

Plusz a szervezetem igényli a téli pihenőt, mint a téli álmot alvó állatok, nyáron kevesebbet alszom, télen többet és mélyebben, függetlenül a munkától és a teendőimtől, ha nem lenne tél, ez a pihenés nem lenne meg, és a szervezetem hamar kimerülne.


A hideg nekem nem okoz problémát, mert akkor jobban felöltözöm, és nem fázok, van vastag téli kabátom, vastag sálam, vastag sapkám, vastag kesztyűm, vastag csúszásgátlós talpú csizmám, vastag harisnyám...


Egyetlen problémám a téllel a jégpáncél az utakon, és ha nem szórják fel, olyankor több idő eljutni valahova, ha nem akarom összetörni magam, de ez nem vesz le az élvezetekből.

2010. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fázom ennyi.
2010. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
De ugyanúgy fázok viszont azt sokkal jobban viselem mint hogy melegem van. Ennyi. Mindenkinek más a kellemes. Nekem a 30 fok nem kellemes, olyankor úgy érzem magam mint aki be van zárva a testébe és nem tud hova menekülni. Hiába hűtöm le magam. Télen ha fázok akkor egyszerűen megmelegítem magam ameddik jól esik.
2010. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek fázni. Sokkal jobban ,mint izzadni. Ráadásul a fázás ellen tudok mit tenni, a hőség ellen meg nem nagyon. (a klímától rosszul vagyok, nem jól bírom, a fűtőtestnek pedig imádok nekidőlni télen, egy jó pohár teával a kezemben).
2010. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De fázok, és azt sem szeretem, hogy a MÁV járatok a szokásosnál többet késnek, de ettől ezt leszámítva nem tudok semmit, ami miatt utálnom kellene a telet.


A tavasszal, és az ősszel sincs semmi bajom, de a nyári hőséget utálom.

2010. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!