Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol a válság én nem látom?

Hol a válság én nem látom?

Figyelt kérdés
Nem értem hol a válság komolyan.. Az összes osztálytársam egyetemre jár (bulizni), természetesen az ország másik felébe. Minden adatlap tele a durvábbnál durvább party képekkel, az érintős telókkal, az egyetemi albérletekkel, na meg az alkohol hegyekkel.. Honnan van mindenkinek 150 ezre tandíjra egy félévben meg 30 albérletre, utazgatásról meg a bulikról már ne is beszéljünk.. Hol van a nagybetűs válság?
2010. okt. 6. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
A másik oldalon!
2010. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Hat en sok not ismerek aki kulfoldon takarit azert, hogy a kolke igy eljen....

Egyebkent igazad van!

2010. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Látom megint feltűnt az irigység...
2010. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem....meg 20ezreket hagynak ott a boltokban,mekiben kajálnak,márkás cuccaik vannak csak....


NÁLUNK válság van.több a kiadásunk mint a bevételünk.

2010. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
énis csak ezt látom, nálunk is ez van az egyetemen! Minden nap party, emellett jó drága ruhák, ékszerek, érintős mobilok, póthaj a lányoknak, saját autót kapnak 20. szülinapra, én sem értem! És egyik család sem gazdag, valamelyik anyja tanítónő, apja nyugdíjas, van akinek meg sima alkalmazott a család
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lesarkítva látod, és ahogy az 1. írta, a válság a másik oldalon van. Aki sz@rban van, annak nem látod a bulizós képeit, mert nincs ott.
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést szerintem a politikai rovatban kellett volna feltenned, de azért válaszolok rá.

A legnagyobb gond még mindig a munkanélküliség. Akik nem munkanélküliek, azok közül sokan egész tűrhetően élnek, de ők is látják, hogy rengeteg ember az álláshiány miatt nem tud egyről kettőre jutni. Másrészt meg ott vannak a nyári esők, viharok okozta természeti károk, amik egyes becslések szerint összesen 100 milliárd Ft-ot(!) is kitesznek, hogy az iszaptragédiáról ne is beszéljek...

2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyanokat ismerik akik a testükből fizetik ezeket,eltés lányok közt jó pár akad akit mecénások futtatnak,vagyis fizetik a tandíjat ha cserébe elkiséri ide oda,meg hát van ez meg az....
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
A válság kb azért van, mert azok akik előteremtik mindezt, rájöttek, hogy gályáznak, mókuskerekeznek, és mindenki más a vérükre hajt, azt akarja szipolyozni, a bankok, a "köz"művek, az állam, a biztosítók, ügynökök, brókerek, és az egyetemisták, és ebből igencsak elegük van. Ezért ők (a másik oldal) úgy érzik, válságban vannak.
2010. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
De ez nem ujkletű dolog régen is volt ilyen anno édesanyám jó sok évvel ezelőtt járt egyetemre már akkor voltak olyan hölgyek akiket idős pasik finanszíroztak...
2010. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!