Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol a válság én nem látom?

Hol a válság én nem látom?

Figyelt kérdés
Nem értem hol a válság komolyan.. Az összes osztálytársam egyetemre jár (bulizni), természetesen az ország másik felébe. Minden adatlap tele a durvábbnál durvább party képekkel, az érintős telókkal, az egyetemi albérletekkel, na meg az alkohol hegyekkel.. Honnan van mindenkinek 150 ezre tandíjra egy félévben meg 30 albérletre, utazgatásról meg a bulikról már ne is beszéljünk.. Hol van a nagybetűs válság?
2010. okt. 6. 16:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Osztrákoknál vagyok pénztáros egy benzinkúton.. De tényleg annyira irigy vagyok el se hiszed.. Én is járok bulizni, csak én tudom, hogy miből. De akit az anyja egyedül nevel tanári fizuból na az miből partyzik??
2010. okt. 6. 17:04
 22/24 anonim ***** válasza:
Az vetközik,vagy idős férfi kitartottja lesz abból tartja el magát.Nézz körül Eltén,milyen lányok járnak oda.
2010. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám lánya most ment egyetemre.Ő is azok közé tartozik akik állandóan buliznak,albérletben lakik,és ha kell ha nem vásárolgat..Neki nem gond hétvégén csak "kiugrani" Londonba vagy nem okoz gondot az sem,hogy 20.000 forintért cipőt vegyen magának..Hogy miből telik rá? Az apja és a mostoha anyja fizetéséből..Annyira természetes neki,hogy az apja mérnökként jól keres,hogy a mostohája vezető beosztásban jól keres,hogy már nem is ismeri azt a szót,hogy "kérem szépen" vagy "köszönöm".Ő csak "KELL" és az "AKAROM" szót tudja.Ha ne adj isten nem adnak neki pénzt akkor addig hisztizik és őrjöng,hogy végül is eléri amit akar..Mert inkább fizetnek csak ne csináljon fesztivált..Rajta kívül sok ilyen fiatal van még akik nem értékelik a pénzt mert nem ők dolgoztak meg érte..Ő ilyen..Később ennek majd a bátyám,és a mostohája fogja látni a kárát..mert már most sem tiszteli őket,és később sokkal nagyobb igénye lesz,és egyre kevesebbet fognak tudni neki megadni..De hát ők tették ilyenné..Ilyen esetben nem a diákokat kéne megszólni,mert a legtöbb szülő csinálja ezt a jólét látszatot.."nehogy már az én gyerekem nélkülözzön!"

Az ilyen fiatal soha nem lesz képes arra,hogy megbecsülje a pénzt,mert soha nem is tanulta megbecsülni..Én ezért nem is irigylem az ilyen fiatalokat,mert szerintem az ilyen fiatalok érzelmileg nagyon szegényesek,és később magányosak lesznek hiába vannak körülvéve emberekkel..Nem lesz egy igaz barátjuk sem,csak talpnyalók,és pénzéhesek veszik körbe őket..

2010. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miből? Pl. az egyik barátnőm mesélte, hogy volt olyan évfolyamtársa, aki betanulta az adott tárgyat, és 10.000 Ft-ért bejárt más helyett vizsgázni vagy megírni a zh-t.

Igaz, a nagy többség nem ebből bulizik, de ilyen is van.

Az a hülyegyerek nem látja, hogy a tanár anyuka eljár takarítani, különórát tart, nem vesz magának új cipőt, ruhát, jó esetben hétköznap csak párizsis zsömlét eszik, és a gyereknek minden meglegyen alapon nyomorog. Hétvégén terülj, terülj, asztalkám, mikor ott van a gyerek, hétköznap meg nyomor, csak hogy a "gyereknek" meglegyen a legújabb mobilja.

2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!