Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen nem vallásos közösségek...

Milyen nem vallásos közösségek vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan közösségre gondolok, ahol lehet barátkozni, beszélgetni.

Valós,saját tapasztalatokat kérem, írjátok le.



2023. márc. 15. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet "kockán" hangzik, de én társasjátékos csoporton gondolkodtam, biztos van ilyesmi Facebook-on. Csak pár napos ötlet, odáig pedig nem jutottam el hogy utána is járjak, de működőképesnek tartom, elvégre vannak helyek Budapesten ahol be lehet ülni random emberekkel, vagy Facebook-on biztos meglehet beszélni egy ilyen találkozót csoporttagokkal.


Persze magamból kiindulva gondolom jó lehetőségnek, mert szeretem a társasjátékokat, gondolom ott hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberek lennének.


Másik ilyesmi talán egyetemi könyvtár, habár kifejezetten nehéz ott ismerkedni, elvégre a többség tanulni jár be, esetleg készül órára, így nehéz beszélgetést kezdeményezni. Amikor én szoktam menni, általában tömve van, így sokszor a "bocsi, nem zavar ha leülök ide?" mondattal akár egy beszélgetést is tudok kezdeményezni, úgy pedig hogy látásból, esetleg évfolyamról ismerőssel van dolgom sokkal könnyebb.

Két szaktársammal így sikerült tartósabb barátságot kialakítani, van amikor összeszoktunk ülni és találkozunk, habár ők már kapcsolatban vannak, így nehéz rávenni őket/egyeztetni velük.

2023. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önkéntesség?
2023. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én női körbe járok havonta egyszer.
2023. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: Én 56 éves vagyok.


3-as: Mi az a "női kör"?

2023. márc. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!