Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten gondolkodó közösség...

Budapesten gondolkodó közösségek, társaságokat merre találni? Magyarul hol vannak az értékesebb, érdekesebb emberek, kihaltak? Milyen konkrét helyeken lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nem álszent, álintellektüel divatmajmokat, meg okoskodásból élőket. Hanem barátságos, nyitott, egymást nem kibeszélő, nem érdekből barátkozó embereket.
2015. máj. 8. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, például egyetemeken, szakkollégiumokban.
2015. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ott vannak a legnagyobb majmok :-(
2015. máj. 13. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hehe, ez jó :D Hát, tény, hogy vannak majmok, de azért van nagyon sok komoly ember is. Társasága válogatja. Én is tudok olyan egyetemet, ahol arányaiban nagyon sok a sznob, meg vannak olyan szakok is, ahova elég fura arcok járnak. De azért szerintem egy jobb egyetem jobb szakkollégiumában azért már elég komoly embereket találni. Szerintem a természettudományos karokon is jó emberek vannak, nem álentellektüellek.
2015. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!