Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik alkot szebbet?A termész...

Melyik alkot szebbet?A természet vagy az ember?

Figyelt kérdés
Alapjában véve gondolhattok bármire.Mondjátok el mire gondoltatok először és írjátok le ,hogy miért.
2023. márc. 26. 16:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az egyetlen téma ami ne legyen benne az alapok ami kell egy embernek.Tehát ház, fűtés ,élelem és hasonlók.
2023. márc. 26. 16:50
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Melyik a cukibb? A cica vagy egy kisbaba? Nem lehet összehasonlítani a kettőt, nem egy kategória.

A természet azért csodálatos, mert ember nem tudja utánozni. Gondolok itt egy szép égboltra, csillagokra vagy olyan természeti képződményekre, mint a hegyek.

Az ember alkot, fejleszt, gondol. Építészet, zene, festészet.

A köztes megoldások sem rosszak, ahol a kettőt összevonják. Ilyenekre gondolok: [link]

[link]

Ezekbe benne van az emberi munka, de a természet is figyelembe lett véve.

2023. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik. Annyira szubjektív és relatív téma, kinek mi a szép. Arról nem is beszélve hogy alkotás és alkotás közt is ég és föld lehet a különbség.
2023. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni. A természet gyönyörű, de az ember is tud csoda szépet alkotni, konkrét "világokat" teremteni.
2023. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
A természet a maga módján csak szépet de csak az ember tud ocsmányat alkotni.
2023. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát mi a szebb egy hegyipatak vagy egy medence.

Melyik szebb zene a természet ( értsd madárcsicsergés, szélfuvallat, fasusogás) vagymondjuk egy metallica szám.Esetleg a sok autó zaja.

Kicsit szelektáljatok.

A kisbaba és a cica is a természet alkotása, nem az emberé.Az ember alkotása az lenne ha mondjuk maga formálja ki a babát vagy a macskát.

Melyik a szebb egy liliom, vagy ha lefestjük egy képre azt a liliomot?

2023. márc. 26. 18:11
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Nem trollkodásnak szánom, nem azért írom, hogy menjen a vita, de azért ez nem teljesen igaz. A természet is tud ocsmány lenni. A bomló halott az nem csúnya, nem bizarr a természettől? Vagy ott van a földrengés.

2023. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, melyik medence?

[link]

[link]

2023. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Mindkettő lehet szép. A medence is, a zene is, a város hangjai is. Inkább ezekre azt mondanám, hogy stílus válogatja. Egy medence is lehet gyönyörűen megépítve, egy zene is lehet szép. Én nem metált hallgatok, de számomra a techno, a remixek felülmúlhatatlanok. Engem például nem zavar a város zajai. Egy kép is lehet káprázatos, tehát én amondó vagyok, hogy ez szubjektív. De ezzel nem a természet ellen vagyok, az őszért egyenesen rajongok.

2023. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem 8-asnak, hanem a 6-osnak szánom a 9 -es válaszom. Bocs.
2023. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!