Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valaki van még így?

Miért van ez? Valaki van még így?

Figyelt kérdés

Egy 6 osztályos gimnáziumba járok.Ugye ide (elvileg.. gyakorlatilag koránt sem) a legokosabb, és a legjobb tanulók mennek(meg páran akik leperkálnak x összeget). Azt gondolná az ember, hogy ezek normális gyerekek, nem olyan baromállatok. E helyett mi van ?

Egyik retardáltabb mint a másik , minden hülyeségen röhögnek, az öröm nekik ha másnak nem sikerül valami, és még sorolhatnám egész nap(ami értelmetlen lenne).

Nos.. 14 éves fiú vagyok, és másfél éve van barátnőm aki 18 éves. Elég hülyén hangzik előre, de igaz.

Velem van probléma, vagy mások szerint is már nagyon kicsi az a réteg, aki normálisnak mondható ebben a rétegben,nem tudom.. Megy ez a lájkollak duma, meg hasonlók. Engem ez nagyon irritál hidegen hagy, mert csak hülyíti az embereket, céltalan hülyeség.


Miért van az, hogy a divatmajom osztálytársam már olyan feltűnően próbál minden lánynak udvaroln.. elnézést, rajoskodni, hogy az már szánalmas. Azt hiszi senkinek se tűnik fel, hogy minden szünetben ott lóg a nyakán? Mindenki hülye? Konkrétan a lányt is hülyének nézi..

Hát gratula.


Miért van az, hogy a buszon kiröhögnek az olyan szellemileg alultáplált idióták,akiknek az iqja a cipőméretem számát alig ütik alulról?


Miért MINDIG a tetves emóknak, és a divatmajmoknak adnak igazat? Egy 10 kilós súlyzót nem bír felemelni, mégis ő a mindenható, az egyetlen , a középpont, a nők bálványa. Hát baromijó nem?


Mintha minden eddigi dolog csak illúzió lett volna. Eljutsz arra a pontra, amikor megtörténik a régen várt dolog: fontos vagy. A káosznak vége, törődnek veled, elfogadnak, nem basztatnak többé, de benned mégis káosz kavarog. Addig azt hitted az életed üres, de most rá kell döbbenned, hogy valójában te vagy az üresség, ami benned kong. Mintha mindenki beléd látna. A maszk lecsúszik, s olyan emberek kezdenek számítani, akiről nem is gondoltad volna egykor. Hihetetlen, hogy van aki a maszk mögé lát, de mégsem fordul el. Megdöbbentő. Elgondolkodsz, hogy vajon mit lát meg benned egy vadidegen ember? Miért kedves veled? Miért bízik benned? Miért látja meg benned a jót, amikor te még csak nem is tudsz róla? Tulajdonképpen utálod magad, utálod a környezeted is, de akkor mégis mi a rossebért ilyenek veled? -Talán remekül álcázod azt ami valójában vagy; esetleg tényleg lecsúszik az a maszk, s te már nem tudod magad eléggé megvédeni.


ÉN gondolkozom túl éretten, vagy tényleg ennyire elfuserált világ ez ..?


Egy csalódott ember


2010. okt. 7. 20:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Már nem volt kedvem részletezni az osztálytársaim baromságait, azt nézzétek el..
2010. okt. 7. 20:04
 2/10 anonim válasza:
Én csak társulni tudok hozzád. Én is egy 6 osztályos gimiben tanultam, elvileg a megye legjobbjában. Khmmm... De hogy ott voltak rosszabbnál rosszabbak, az tény. Nem vagy egyedül, másnak is feltűnt ez a probléma, csak az emberek lusták tenni ez ellen. Remélem, azért előbb utóbb győz az értelem és megszűnik az ilyesfajta gondolkodás.
2010. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tetszik amit írtál.Elgondolkodtató.Nem mondanám emg hogy 14vagy...Bár az dúrva hogy a barátnőd 4évvel idősebb de ha szeretitek egymást:)

És a kérdésre válaszolva mindkettő.Éretten gondolkozol de annyira gáz már minden hogy hihetetlen...

18/L

2010. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy icipicit azért lehet, hogy túlreagálom, de nagyon felidegesít..
2010. okt. 7. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenki átesik ezen az embergyűlölő korszakon.
2010. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem én is..
2010. okt. 7. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Én később éreztem magam mindenkinél felsőbbrendűnek.
2010. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy, minden értelmes kérdésed ellenére látszik, hogy még nagyon is gyerek vagy, és ahogy többen írták, 14 évesen épp benne vagy az embergyűlölő időszakban, mikor mindenki rossz rajtad kívül, te pedig némi felsőbbrendűséggel szemléled a többieket.


Ne érts félre, ez biológiai sajátosság, természetes, hogy te is átéled. Most kezdenek benned megváltozni a dolgok, és azt akarod, hogy a világ olyan legyen, ahogy te elképzeled (hány világmegváltó tervem volt ennyi idősen! :) ) Ebben a korban elkezdenek foglalkoztatni a mélyebb dolgok, és mert keresed a helyed, mindent kritizálsz - ahelyett, hogy azt mondanád: " jó, lehet, hogy nem találok egyetlen normális embert sem, de legalább megpróbálom".


És tudod mi a vicces? :) hogy jóformán minden veled egykorú így gondolkodik. Az, akit retardáltnak nevezel, otthon a szobájában épp így agyal azon, hogy vajon miért ennyire elfuserált a mi kis világunk, és te miért vagy olyan, amilyen. Mert könnyű magunkat különállónak és érettnek érezni, de mások látják, hogy mi sem vagyunk többek, mint ők.


"Miért MINDIG a tetves emóknak, és a divatmajmoknak adnak igazat? Egy 10 kilós súlyzót nem bír felemelni, mégis ő a mindenható, az egyetlen, a középpont, a nők bálványa. Hát baromijó nem? "



Túl nagy problémát csinálsz mindenből. Így visszagondolva ma már csak jót nevetek azon, mikor úgy véltem, mindenkinél jobb vagyok, mert bennem már 14 évesen keveredik az érettség és komolya gondolkodás.


De nem. Akkor leszel felnőtt, amikor végre megérted, hogy a boldogság nem másoktól függ, és a világ egyáltalán nem elfuserált, csupán olyan, amilyennek te kialakítod.

Amíg néhány tini viselkedése alapján alkotod meg a nézeteidet az életről, nem leszel boldog.

2010. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"És tudod mi a vicces? :) hogy jóformán minden veled egykorú így gondolkodik. Az, akit retardáltnak nevezel, otthon a szobájában épp így agyal azon, hogy vajon miért ennyire elfuserált a mi kis világunk, és te miért vagy olyan, amilyen. Mert könnyű magunkat különállónak és érettnek érezni, de mások látják, hogy mi sem vagyunk többek, mint ők. "


Na ez az pont, amit Te nem tudhatsz.

Hozok neked ellenpéldát:

[link]


Ők is biztosan otthon gondolkozós fajták, a legjavából, nemde ?


Aki egy levelet nem tud megfogalmazni normálisan, azt komolyan lehet venni? Otthon a facebook előtt ül és megy a "tecik", "Jó képcsi", és a "lájkollak"..


Csak mondatba tudom foglalni,a mit gondolok. Még 18 évesen is sokan ott tartanak, hogy ki se tudja fejezni, mit akar.

Te nem most nőttél fel.. Én hallgatom őket 7 órán keresztül szinte minden nap, és mégis azt kell mondanom, ebben nincs igazad ..:)

Lassan már nem lesznek képesek értelmesen gondolkozni.

Mellesleg érdekes: Ha azt hiszem el magamnak, hogy nincs bűnözés, attól még lesz.

Nagyon kevés dolog, amit magam alakíthatok ;-D

2010. okt. 8. 21:37
 10/10 A kérdező kommentje:

"De nem. Akkor leszel felnőtt, amikor végre megérted, hogy a boldogság nem másoktól függ, és a világ egyáltalán nem elfuserált, csupán olyan, amilyennek te kialakítod.

Amíg néhány tini viselkedése alapján alkotod meg a nézeteidet az életről, nem leszel boldog."


Egyetlen szóval nem mondtam, hogy felnőtt vagyok/annak képzelem magam. Azon NEM tudok változtatni, ami ezt orvosolná. A néhány tinit meg értsd 90%nak..

Vannak értelmesek, nem azt mondom, hogy nincsenek. De rajtuk LÁTOM. Nem lehet egy kategóriába sorolni azokkal, akikkel Te egy szintre tetted...

2010. okt. 8. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!