Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék egy pulcsi márkát...

Szeretnék egy pulcsi márkát létre hozni már mindent ki találtam dizájn minden megvan, már csak egy be szerző kéne ahonnan a jó minőségű pulcsit be rendelem, és áron alul, hogy legyen belőle profit nyilván. Hol lehet?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyet néztem de ebben teljesen el akadtam, tudna valaki segíteni?

2023. máj. 16. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

"Már nagyon sok helyet néztem de ebben teljesen el akadtam, tudna valaki segíteni?"


Tud, csak fizetni kell érte.


De addig is, míg összeszeded rá a pénzt, definiáld mit jelent az:

"áron alul"


Meg úgy nézzé má utána annak, hogy a piacon milyen megtérülési idők vannak különböző szegmensekben, és talán enyhébben fog pfán bszni az élet ;)

2023. máj. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem így működik.


Beszerző ahonnan berendeled?


Ez az én logikám szerint onnan indul, hogy van néhány pulcsiterved, aztán elmész egy varrónőhöz, ő emondja az anyagszükségletet, te elcaplatsz a méteráru boltba, kiválogatod az anyagokat, kifizeted, vissza varrónőhöz. Ő pedig csinál 1-2 mintadarabot.


Ha ezt népszerűsíted, promózod és tetszik a népnek, akkor kereshetsz valakit aki tömeggyártja neked.

2023. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!