Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb baklövése?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor abban a hitben éltem, hogy az emberek racionálisak.
2010. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos voltam benne, hogy felvettek álmaim egyetemére, ezért a másikon levő felvételire semmit sem tanultam. De azért elmentem rá, igaz az egész teszt alatt unatkoztam , mert nem tudtam semmit.. Természetesen nem vettek fel a rossz felvételi eredmények miatt... Pár héttel később megkaptam álmaim egyetemének levelét, amiben sajnálattal közölték, hogy nem nyertem felvételt... nagyon fáj még most is, hogy ott voltam a felvételin, és nem tettem semmit azért, hogy felvegyenek oda, hogy legalább álmaim szakmáját tanuljam.... Ez egy hatalmas pofon volt az élettől, mert mindig tanultam, de most vakon bíztam azokban, akik velem elhitették, hogy oda biztosan felvettek...legközelebb csak magamra hallgatok.
2010. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor megcsókoltam a legjobb barátomat.
2010. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!