Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan barátod, akit neten...

Van olyan barátod, akit neten ismertél meg és még sose találkoztatok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, aki nem csak úgy "haver" vagy beszélgetőpartner, hanem igazi barát, akivel megosztod a titkaidat.


Én másfél éve levelezek egy dél-amerikai lánnyal, nem is tud magyarul, de szinte legjobb barátnők vagyunk (azért csak szinte, mert a legjobb barátnőm, aki itt Magyarországon lakik azért mégis csak közelebb áll hozzám, és nem csak fizikai értelemben :D). Nem vagyok kocka, se netfüggő vagy ilyesmi, nem csak neten szoktam ismerkedni, de valahogy olyan jól egymásra találtunk ezzel a csajjal, tényleg nagyon jó a kapcsolatunk.


Van még rajtam kívül olyan, aki így talált igaz barátra?


2010. okt. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó barátom, ő pesti, én HB megyében élek. Már legalább 4 éve ismerjük egymást és nagyon jó barátok vagyunk de még nem találkoztunk. Telón sokat beszéltünk, msn-mikrofonon is. Tali még nem volt.
2010. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pesti vagyok,és van 1-2 vidéki ismerősöm,akit igazán barátnak tekintek,de sajna tali még nem volt (szerencsére van olyan is akivel igen..szintén vidék pl) Viszont mivel mint mondtam,igaz barátnak tekintem,ezért dolgozunk is a talin,mert nem netes kapcs.ként akarom megélni ezt az egészet velük:) A sors fintora,hogy a jó embereket sokszor messze találjuk csak meg:):(
2010. okt. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mi is nagyon szeretnénk találkozni, csak nekünk nincs olyan egyszerű dolgunk, mintha mindketten Magyarországon laknánk... :(

2010. okt. 12. 06:20
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Én így ismertem meg életem szerelmét, de még nem taliztunk, tudom hülye vok, de annyira szeretem...És nekem is elég messze van , sajnos..
2010. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van. Pont tegnap volt 1 éve, hogy a "legeslegjobb netes barátommal" megismerkedtem. xDD >_<

Én Nyíregyházán lakom. Ő Sopronban. Végül is csak 1 ország választ el tőle.:"D De már tervezzük egy ideje a találkozást.

2011. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!