Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, hogy a "barátnőtök" az ellenségetek?

Figyelt kérdés
Konkrétan: Éveken keresztűl eljátsza, hogy a barátnőtök, de szép lassan fény derül bizonyos dolgokra, akkor meg neked esik, hogy paranoiás vagy? Pl. nem szól ha nem áll jól rajtad egy ruha, lebeszél pasikról, ha épp van valakid, mindent elkövet, hogy szakítsatok, ha valami a tudtára jut (egy akciós áru, egy ingyen tanfolyam, akármi), mindig akkor szól amikor már késő, vagy egy címet, telefonszámot mindig "véletlenül" rosszúl ad meg? Kölcsönkérsz tőle egy jegyzetet, és "nem találja" sehol? Persze mindez csak évek múlva derül ki, addig Te meg mindent megtettél érte amit csak tudtál.
2010. júl. 20. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen és pontosan 3 napja szakítottam meg vele végleg a kapcsolatot,elegem lett abból,hogy folyamatosan méreget,mennyire vagyok szép,hogy nézek ki,amit kölcsön adtam neki ruhákat a mai napig nem találja. Folyamatosan a szemembe hazudott és állandóan hülyére akart venni ráadásul a szemembe megmondta: azért jó volt ez az időszak majdnem minden hétvégén te fizetted a buli költségeket,hála istennnek vannak még barátok akik vígasztalnak. A gond csak az,hogy már nehezen tudok megbízni egy barátban.

19/L

2010. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Sajnos jó, hogy idézőjelbe tetted mert ez nem paranoia, hanem egyszerűen nem is barátnő. Amúgy igen, van ilyen még a Földön :S
2010. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Team China! ***** válasza:

Velem szerencsére nem, de sajnos anyukámmal igen.

A ''barátnőjének'' konkrétan nem volt hol laknia, és még egy gyereke is volt, anyukám pedig befogadta őket, tehát igazában ezért nem lettek hajléktalanok.

A ''barátnő'' ezt úgy hálálta meg, hogy összejött anyukám akkori barátjával.

2010. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ez durva... több brazil szappanopera is foglalkozik e témával :)

De viccet félretéve... ez egy gonosz ember, ilyen durvával még nem találkoztam, de hasonlóval már igen, csak nem ennyire kegyetlen formában.

Szerintem hermetikusan zárkózz el előle. Az ilyenek csak élősködni szeretnek, kihasználni téged... gondolom te odaadtad neki a jegyzetedet... és gondolom nem is egyszer segítettél rajta. A legnagyobb pofáraesés neki, ha egyik napról a másikra egyedül marad, és nincs kit kihasználnia...

2010. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, tipikus álbarátság, sajnos sok ilyen van :( Irigyek a másikra és nem kedvelik, de a felszínen úgy tesznek, mintha minden rendben lenne, miközben valójában csak arra törekednek, hogy ők legyenek a jobbak.
2010. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nem volt olyan, hogy nagy összegekkel lehúzott volna, viszont olyan igen, hogy vásároltunk vagy bementünk bárhová, kölcsön kért, (nem egyszer) aztán csak vártam és vártam, de eszébe nem jutott megadni, majd amikor már úgy gondoltam, hogy pofátlan leszek és megemlítem neki (hetek múlva), akkor csak annyit mondott, hogy ő biztosan emlékszik arra, hogy megadta a tartozását.
2010. júl. 20. 21:21
 7/15 anonim ***** válasza:
hagyd ott nem barátnő az ilyen. Szemet szemért. ha te tényleg mindent megtettél érte és ő szarik rád te is tedd ezt. ne szenvedjél miatta.
2010. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen.volt egy ilyen rib.nc "barátnőm"

el se tudtam volna róla képzelni,hogy átverjen.először nagyon jóba lettünk,aztán elmeséltem neki a srácot,aki tetszik.

aztán ő egyre többet kezdett arról a fiúról mesélni:hogy véletlenül megcsókolta,fogdosta.

aztán megadta nekem a srác számát,természetesen hibásan,amit én nem tudtam.

írtam a fiúnak SMS-t de mindig valami fura pasas hívott fel utána,hogy ki vagyok.

kb az 5. SMS után jöttem rá,hogy ez a pasas csak akkor keres,ha én SMS-t akarok írni annak a srácnak.


legközelebb,mikor a csaj megint jött az ócska dumájával,hogy megint mi történt véletlenül,elküldtem a jó büdös fenébe.


azóta se beszéltünk és tökéletesen megvagyok nélküle :)

2010. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt hogy az legjobb barátnőm volt,és egyszer alámkavart a koliban és a suliban.Emiatt eég sok vitám volt itthon meg hasonlók.Volt egy másik aki meg rám fogta a kavarást ,egy barátnőnk közt.Ő neki hitt nem nekem pedig én nagyon sokmindenben segítettem őt.A kolis csaj pedig az egyik internetes oldalon ha közeledik valamim akkor kiírja hogy és kiemeli hogy barátnőm.Pedig nem,de illedelmesen azért megköszönöm nekik.Sokat csalódtam bennünk már,így nincs is barátnőm.Pedig jó volna egy barátnő.Én mindíg segíettemrajtuk mindenben,de ők sohasem segítettek(nem anyagiakra gondolok)


22/L

2010. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

sajnos sok hibás ember van... nekem is olt "barátok" tárháza, egyik rosszabb mint a másik. volt aki pénzzel húzott le amennyire csak tudott, volt olyan aki érzelmileg használt ki, volt olyan aki betegesen hazudozott, és volt olyan aki sajnos notoriusan az "általam kiszemelt" pasikkal akart táncolni, szerencsére nem párommal, addig élt volna...

az ilyenekkel nem jo kapcsolatot ápolni...

2010. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!