Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a veszélyesebb?

Melyik a veszélyesebb?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól a ténytől, hogy a tiszántúl soha nem volt hivatalosan román terület max megszállás alatt, Erdély meg 1000 évig magyar volt.

2023. máj. 28. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Nagy-Magyarországos pólót viselni Romániában
Tiszáig tartó Romániás pólót viselni Magyarországon
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mind a 2 veszélyes szerintem, de én az 1.-re szavaztam, mert a románok azok erőszakosabbak szerintem. (Mármint a Romániában élő románok)
2023. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A turbórománoknak a "román Tiszántúl" csak poén, nekik Nagy-Romániát a két világháború közötti időszak jelenti, tehát Moldávia (a Dnyeszterig) és egy kis darabka Bulgáriából és Ukrajnából.
2023. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt tudom. Viszont vannak akik sajnos komolyan gondolják, és Debrecent akarják megszerezni. Alapból is Trianonnál a Tiszáig akarták csak azt már az Antant is sokallta.
2023. máj. 28. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

#3

Jó-jó, vannak ilyenek, de most azért ha ettől vannak álmatlan éjszakáid, akkor az jelzésértékű lehet hogy érdemes lenne már egy kis szünetet tartanod a netezéssel...

2023. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Talán nem abból kellene kiindulni, hogy pár eszement (itt és ott) mit akar. A józanság fontos erény és nem hagyja érvényesülni a hülyeséget.
2023. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Pontosítom a kijelentésem. A nagy Magyarországos az a veszélyesebb, mert szerintem örülnének, hogy azt látnák, hogy valaki a Tiszáig tartó Románia pólót viselné. Ezért szerintem a nagy Magyarországos veszélyesebb.
2023. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem van nagy Romániás felsőm de nem merném felvállalni magam, mert a fasiszták megvernének.
2023. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magyarok elég civilizáltak ahhoz, hogy szimplán csak rosszat szóljanak az illetőnek. De a románok a torkodnak is eshetnek
2023. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!