Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék találni fellépési...

Hol tudnék találni fellépési lehetőségeket gyerekműsor/zsúr, stb.-re?

Figyelt kérdés

Játszom egy pár hangszeren, imádom a gyerekeket, gyerekekkel foglalkozom...ebbe most hosszabban nem mennék bele.

Nagyon szívesen mutatkoznék kisebb gyerekeknek szóló zenés programokon, csak egyszerűen nem tudom, hogy az ilyenekre hol érdemes regisztrálni (?), egyáltalán hol vannak ilyen programok, stb...

A válaszok előre is nagyon köszi!



2023. jún. 9. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az jön le, hogy élesben még ilyet nem csináltál. Javaslom, hogy előbb próbáld meg, esetleg ismerősök körében ingyen: látszik, hogy megy-e, illetve lehet készteni videós anyagot referenciának.


Majd aztán lehet akár vállalkozóként hirdetni magad, esetleg betársulni valahová.


Én így képzelem el.

2023. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Énekeltem már gyerekekkel, gitárostul, ha erre gondolsz.

Semmiképpen nem vállalkozói szintre gomdoltam, amolyan öröm-zenélésre.

Köszi a válaszod!

2023. jún. 9. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyesmiért sokat lehet ülni. Majd tapasztalod, hogy a többi rendes elítélt-gyilkosok, rablók, útonállók-ütnek, ahol érnek. Nem vicc! A kérdés sem az!
2023. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!