Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mongóliában ez milyen hely...

Mongóliában ez milyen hely lehet? Van valamilyen magyar vonatkozása?

Figyelt kérdés

Mongóliát néztem a Google térképen, és ezt találtam:

[link]

A Hongoriin szón akadt meg a szemem, ezért gondoltam, hogy netán van valami köze a magyarokhoz. Esetleg a Hüryee szó jelentését tudja valaki?

A Google keresőn nem találtam semmi infót ezzel a hellyel kapcsolatban, és a fordító se segített.


2023. jún. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A magyar nyelv indogermán s germán nyelv így...
2023. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
nem, a Magyar nyelv az finnugor még mindig
2023. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2/2 anonim ***** válasza:

nem, a Magyar nyelv az finnugor

------------


A magyar nyelv sohase voot fingár! a magyar nyelv, indogemrán s germán a legindogermánabb grammatikával!


TE se beszled a magyar, nem rakod.

2023. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

2/3 anonim ***** válasza:

nem, a Magyar nyelv az finnugo

------------


??????? Ez vicc? Beszled a magyart? Jah, nem! Ab ovo már 3 vesen is hogy a magyar indogermán s germán nyelv.


Nem rakod, hogy hogyan is beszlsz, a magyarnak innen fingár nem van, stak indogermán s germán.



A nyelvnek nem mondták, hogy az volna, s a nyelv nem úgy tesz, hogyha fingár volna, hisz indogemrán s germán nyelv.

2023. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!