Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert szeles a tekert cigim?

Insideraccon kérdése:

Miert szeles a tekert cigim?

Figyelt kérdés

Lenyeg ami lenyeg mindig toltottem a cigit viszont lassan 3 eve,hogy megtanultam cigit tekerni viszont azok mindig bohomnagy szarok voltak es szarok viszont az utobbi idoben mar eleg szep cigiket tekerek rendes eggyenletes alakja van perfect latszattra nem szelel stb viszont a problema,hogy mindig amikor beleszivok akkor osszerandult a papir azaz tisztan latom,hogy szeles belulrol es min1 mennyi dohanyt teszek bele mindig belulrol elvetve szeles es ez zavar tippek? Spanom nagyon szepeket teker viszont nemtudta megmondan ugy,hogy megertsem meg az a masik problema,ha a primus papirnal hosszabbat papirt hasznalok akkor sose tudok kenyelmesen a szuronel sodorni es az elejeben nem lessz eleg dohany igy mindig utanna kell tomkodnom...

Neten neztem videokat viszont nemtalaltam relevansat



2023. júl. 2. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak a helyesírást tanultad volna meg a cigitekerés helyett.
2023. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD ez jo tetszik XD . A helyzet az,hogy angol billentyuzetet hasznalok es kozben gameltem mikozben kiirtam igy nem neztem at sad.
2023. júl. 2. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágd apróbbra a dohányt, mielőtt tekersz belőle.
2023. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!