Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen balra tekert kormányn...

Teljesen balra tekert kormánynál a jobb első kerék felől kattogó hang mi lehet?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fétengelycsukló KO
2023. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem KO, de már erősen szar. csere, vagy felújítás.
2023. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyire sürgős a csere? Pár napja kezdte el csinálni.
2023. febr. 14. 04:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz alá, ha szétszakadt a porvédőgumija, akkor hamar tönkremegy. Ha csak simán kattog néha alászedve, de a gumi jó, akkor még sokáig bírhatja.
2023. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor még van bőven egy fél éve is akár. Bár autófüggő, de nem olyan buli ha széthullik.
2023. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@3, nem gondolom hogy ha most kezdődött akkor holnap szét fog esni, de én biztos hogy nem halogatnám sokáig, lényeges alkatrészről van szó.
2023. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul emlékeztem, nem kattogás, hanem nyikorgás és nem csak teljesen alászedett kormánynál, hanem bármilyen kanyarban hallatszódik. Fáradt voltam amikor kiírtam a kérdést, bocsi. Nyikorgás mi lehet? Nemrég volt lengéscsillapító felújítás elől, mindkettőt megcsinálta a szaki és még volt egy toronycsapágy csere is. Tehát jól ánézte. A -10 fok óta van ez a hiba. Az előtt semmi baja nem volt, utána meg előjött ez. Befagyhatott valami? Volt már olyan előző autómnál, hogy befagyott a lengéscsillapító és elfolyt, de itt nem látok folyást sem.
2023. febr. 14. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez így már olyan hogy itt senki nem fogja neked megmondani tutira.


Ha bízol a szakidban nézesd meg vele, menjen vele egy próbakört (szerelők gyakran elsunyulják a próbakörözést, mert az ugye idő, az idő meg pénz).

Ha nem akkor meg találj másik szakit, de ezt így nem fogjuk itt kitalálni. Én is mondtam volna hogy talán lengéscsillapító is lehet, de ez egy tippnél semmiképp nem több.

2023. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem - én pont tavaly futottam bele, ráadásul Sachs lengéscsillapítóval ami nem a legolcsóbb típus (sőt, az én autómhoz ez az OE), hogy 1 hónappal azután hogy be lett rakva a négyből kettő is megkotlott.
2023. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na a helyzet az, hogy voltam szerelőnél, bal hátulról jön a hang, nem jobb előröl és pont ott volt nemrég kézifék bovden cserélve, szóval a szerelőm b@@@ott el valamit.
2023. febr. 14. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!