Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a multinacio...

Mi a véleményetek a multinacionális cégekről?

Figyelt kérdés
Meg vagytok velük elégedve?

2023. aug. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"Meg vagytok velük elégedve?"

Vannak, amelyekkel igen, másokkal kevésbé.

2023. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Igen, értelmiségi munkakört betölteni multinál szerintem a legjobb dolog a világon. Az irodában arról szól a munka hogy egymással beszélgetünk, röhögünk, home officeban pedig pár reggeli meetinget leszámítva és 1-2 óra munka után szinte szabad foglalkozás. Nekem az elmúlt 1 évben nem volt olyan napom hogy napi 4 órától többet kellett volna dolgoznom, de 8 órára vagyok bejelentve, cafeteriát kapok, év végi bónuszt, prémiumot stb... a fizum pedig bruttó 1,2 millió forint Data Analyst pozícióban (matematikus BSc diplomám van). Bármikor elmehetek bárhová munkaidőben, nyáron pl medencézni szoktam az udvaromon vagy vásárolgatni.


28/N

2023. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es: soroljuk már fel őket, hogy melyek azok, amelyek rendben vannak és melyek, amelyek segítségre szorulnak? :)
2023. aug. 16. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!