Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem gáz, hogy egy...

Csak szerintem gáz, hogy egy multinál kevesebbet keresek az eladós fizumnál?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros. És kinek gáz? Ha meg tudod ítélni a munkád értékét, akkor a fizetésedet is. Ha a kettő arányban áll (és egészséges a szemléleted), ez esetben elégedett lehetsz. Ha nem így van, kereshetsz egy másik helyet. (e szempontból) Az mindegy, hogy multi, vagy sem.
2016. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit dolgozol. Ha takarítasz, akkor nem. Ha irodai munkát cisnálsz, amihez azért van szükség más tudásra is, igen... bár attól is függ, hogy hol voltál eladó, mennyit kerestél. Mert ha vmi nagyon forgalmas helyen, jól fizettek viszonylag és mondjuk jutalékod is volt, az megint más, mint a nettó 70e (nekem egy könyvesboltban akarták ezzel kiszúrni a szemem, de azért legyek baromi művelt meg olvassak szépirodalmat sokat... nem az olvasás miatt vagyok felháborodva, de ha az ember a Nemzeti Dohányboltban meg a Westendben a sálat áruló standnál is megkeres kb. ugyanennyit, akkor mire fel elvárás pluszban...).
2016. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!