Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha Szaud Arabia egy arab...

Ha Szaud Arabia egy arab orszag, akkor hogy lehet hogy a szaudiak nagy resze fekete?

Figyelt kérdés
Ez mindig is erdekelt, nagyon sok szaudi egyaltalan nem arab kinezettel bir, sokkal inkabb feketek, mint az afrikaiak. Ez hogy lehet?

2023. aug. 23. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az állítás valótlan
2023. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor cafolj meg.

Addig is leirok par nevet , nyugodtan keresd ki az interneten, es mondd azt hogy szerinted nem afrikai vonasokkal rendelkeznek a kovetkezo emberek:

- Saud Abdulhamid

- Fawaz Al-Sagour

- Mohamed Kanno

- Mohammed Al-Rubaie

- Nasser Al-Dawsari

2023. aug. 23. 11:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A szaúdi állampolgárok arabok, tehát nem feketék.

Ami lehetséges:

- sötétebb bőrű arabokat láttál, mint ahogy magyarok között is van teljesen "árja" kinézetű és egészen kreolos is

- akiket láttál, azok nem szaúdi állampolgárok, csak ott èlő bevándorlók, akik lehetnek ténylegesen feketék is

Ráadásul szerintem ott is megvan az a szabály, hogy csak akkor lehet valaki állampolgár, ha mindkét szűlője szaúdi, tehát még azt se nagyon tudom elképzelni, hogy nagyon keveredni kezdtek egymással.

2023. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazabol csak beleneztem a szaudi labdarugovalogatott egyik merkozesebe, es feltunt ez a jelenseg. Mivel valogatottrol van szo, biztos hogy szaudiak. Fentebb leirtam 5 jatekos nevet, akik - hangsulyozom, SZERINTEM - sokkal inkabb feketenek neznek ki, mintsem arabnak. Nem azt allitom hogy nem arabok, csupan arra kerestem a valaszt hogy hogy lehet hogy ok ennyire feketek.
2023. aug. 23. 11:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz röviden:


[link]

2023. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nézz rá a svájci labdarúgó-válogatottra is... :XD
2023. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5.-os koszonom!
2023. aug. 23. 12:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnnek feketének hiába nézem őket.
2023. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

"Mivel valogatottrol van szo, biztos hogy szaudiak."


Na, ez aztán a markás érv. :-)

Volt, hogy a francia válogatott összes tagja fekete bőrű volt.

2023. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A felsoroltak mind szaudi születésűek. De semmit nem jelent. Énekeseink és színészeink között is van nem egy színes egyéniség, aki itt született. De ettől még "a magyarok" nem feketék, nem sárgák, nem kékek.
2023. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!