Lehetnék Kpop idol?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta az az álmom,hogy egy Idol legyek. Mivel anyukám Dél-Koreai így én is az vagyok félig,és Koreainak is nézek ki,illetve a nyelvet is beszélem!

Nagyon jól táncolok és éneklek,van a sulimban 1 koreai barátnőm,és neki is ez a véleménye. Egyébként modern táncoltam régen,most pedig Hip Hop táncolok. A suliban pedig kórusos vagyok,de magán énektanárhoz is fogok járni. Btw jártam már Koreában a tavalyi nyár folyamán,és imádtam! Mit gondoltok,sikerülhet?



2023. szept. 8. 20:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezekkel az adottságokkal sikerülhet! De ne feledd a többit is amit a kiadók elvárnak. Diétázás, a kbs-nek kell megfelelned, stb. Remélem tudod! Meg a napi rutinok, és így tovább!
2023. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Lucifer-666 ***** válasza:
91%
Igen.
2023. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon jól énekelsz, akkor nem lehetsz. Ahhoz, hogy betörj a k-pop bizniszbe, tudnod kell klisés szövegeket szarul (visítozva) énekelni. Ha ilyet nem tudsz, és valóban csak szépen tudsz énekelni, sajnos csak az opera marad neked. Ötszintes részvétem.
2023. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Megint ez a hülye mrszolga! Kérdező, ne hallgass rá! Láttam már néhány kpopos kérdésnél (többek között sz enyémnél is), és ott is megpróbált lebeszélni arról, hogy miért ne hallgassuk a kpopot.
2023. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
5%

#4

Senkit nem próbálok lebeszélni. Én csak megmutatom az objektív igazságot. Az, hogy hülyék vagytok felfogni, már nem az én bajom.

2023. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem objektív igazság, ez szubjektív vélemény!
2023. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Lucifer-666 ***** válasza:
2023. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot szeretnék mondani (az egyik egy kérdés):

1: #7 minek küldted be a videókat (amik amúgy tök jó dalok szerintem)?

2: Nagyon eltértünk a kérdés témájától, úgyhogy szerintem fejezzük be ezt!

2023. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

#3

[link]

2023. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%

#9

Tökéletesen egyetértek. Azok énekelnek k-popot, akiknek ilyen szar hangjuk van.

Nem véletlenül jut a normális embernek egy ilyen az eszébe, amikor valaki szép hangot említ: [link]

2023. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!