Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szimpatikus...

Hogyan lehetnék szimpatikus pár évvel idősebb tanársegédként a gyerekeknek egy művészeti táborban?

Figyelt kérdés
Felvettek egy gyerektáborba tanársegédnek és nem tudom hogyan tudnék szimpatikus lenni az ottani gyerekeknek. Egy művészeti iskoláról van szó, én is több évig jártam/járok oda. Az ott tanulóknál viszont csak pár évvel vagyok idősebb és nem tudom, hogyan hallgatnának rám, de tartanának szimpinek. Előre is köszönöm, a válaszaitokat, nagyon sürgős lenne, a jövő hétről van szó!

2020. jún. 26. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél jó fej, ne basáskodj, legyél segítőkész, de ne beszélj úgy a majdnem korodbeliekkel, mint ahogy a kisebbekkel! Légy türelmes hozzájuk! ;)
2020. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolj magadba. Neked ki szimpatikus?

A gyerek fantáziája végtelen. Mozgásigénye is. Táborban szabadságvágya is. Ez azonban nem lehetséges feszültség nélkül.

Ha úgy vezetsz, hogy ne érezze korlátozásnak de útmutatásnak, ha úgy vagy jelen, hogy nem feszélyezel de szükséges vagy, ha képes vagy együtt élni velük és ez természetesnek látszik, ha képes vagy úgy fegyelmezni, hogy természetes igazságérzetükkel egyezik, ha nem lógsz ki de mégsem olvadsz be, ha akkor vagy szem előtt, ha szükség van rád, akkor nyertél. Minél több sikerül belőle, annál nagyobbat. Megtudod,ha a végén hívnak a következőre, vagy megkérdik, addig is hol találnak.

Minimumprogramként ne éreztesd hogy vezető vagy, de soha ne légy bizonytalan, tervezd előre a lehetséges abnormitásokat és reagálj magától értetődőn. És főképp ne hagyj senkit unatkozni, adj programot éjjel nappal (éjjelre persze az alvást). És a humort feltétlenül vidd magaddal. Abból soha nem lehet sok.

2020. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!