Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem vissza azt a...

Hogyan kérjem vissza azt a pénzt , amit már valószínűleg a tartozó elfelejtett?

Figyelt kérdés
Nyáron egyben fizettünk pizzazasnal mert kártyával nem lehetett, ezáltal nálam volt csak elegendő kp így kifizettem 3fo pizzát plusz az enyémet, 2fotol vissza kaptam árat következő héten, a másik fővel meg csak most találkozok nap mint nap újra, de ő valószínűleg elfelejtette már (zsebpénzt nem kapok szóval örülök ha van nálam mindig pár ezer forint kitudja mikor van rá szukseg) , hogyan kéne megemlitenem neki hogy még tartozik nekem?😅köszönöm a segitsegeket

#Vissza kéres
2023. szept. 12. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy, engedd el a dolgot.
2023. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Béla, vegyél már nekem egy sajtburgert lecci, nincs nálam pénz. Akkor nem kell odaadd a pizza árat, így kvittek leszünk.
2023. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
Pl viccesen mondod: Nem akarsz meghívni egy menüre még lógsz egy pizzával
2023. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D :D :D 2-es! Nagyon jó! Derülök! :)
2023. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene szégyenkezned, hogy elkéred azt, ami a tied.....
2023. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!