Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az arabok azon belül is...

Fréderka kérdése:

Az arabok azon belül is a (Sidi Kacem Marokkó-i) emberek milyenek?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne róluk fiúk lányok vallás miden hogy milyenek hogy mit gondolnak róluk magyarokrol magyar országról ezekre szeretnék választ kapni legfőképpen az hogy el-e ítélik a cigányokat? Vagy mit gondolnak a cigányokról

Rasszisták ne írjanak kérlek.. Ki fogunk költözni 4 hónap múlva a vakvilágba én meg nem igazán vagyok erre felkészülve!



2023. szept. 15. 08:55
 1/7 Flagstaff ***** válasza:
Nagyon kedvesek, barátságosak és vendégszeretők. Azt nem tudom, hogy a kiköltözőket hogyan fogadják, ismerősöm élt kint egy évig, őt nagyon szerették, amikor próbált arabul beszélni a piacon, mindig segítettek neki, megvendégelték ezzel-azzal (tea, kis süti, ilyenek). A mohamedánok amúgy általában nagyon vendégszeretők és bbarátságosak, nekem ez a tapasztalatom. Szerintem a cigányokról nemigen gondolnak semmit, azt se nagyon tudják, hogy van ilyen népcsoport. Meg most éppen a legkisebb gondjuk is nagyobb ennél...
2023. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm gondolok a földrengésre gondolsz de az nem érintette Sidi-t nem?
2023. szept. 15. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenfélék, pont mint bárhol máshol. Természetesen ők sem egy homogén embertömeg.
2023. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos ...Köszönöm
2023. szept. 15. 12:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Sidi-t érte a földrengés???
2023. szept. 15. 15:57
 6/7 anonim válasza:
Nem!
2023. szept. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arab török perzsa cigány = cigány mindegyik
febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!