Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet a nevem és a horoszkó...

Mi lehet a nevem és a horoszkópom? :D

Figyelt kérdés

láttam , h vki tett fel ilyen kérdést , és ugydöntöttem , Én is felteszem :D

teháát:


A ***** jegy női szülötte nagyon jó barát, de ellenségnek annál veszélyesebb. Intuitív intelligenciája és veleszületett ravaszsága révén mindig ő győzedelmeskedik.


Gyakorlatias és idealista egyszerre, aki hamar uralja a környezetét. Kitartóan és körültekintően képes kialakítani a baráti körét, megalapozni életterét. Különös érzékkel képes felismerni saját hibáit, mérsékelni önmagát.


Mindig pontosan tudja mit akar, de mert impulzív és csökönyös olykor nem megfontoltan cselekszik. ám ha valóban nagyon akar valamit, azt minden áron eléri: fenyeget, zsarol, sír, válogatás nélkül minden fegyvert felhasznál, ezért olykor kellemetlenné válik. Lélekjelenléte viszont nem valami nagyszerű, ezért a ***** nő könnyen becsapható. Mindig ösztönösen megérzi viszont ha valaki nem őszinte hozzá. Bátran támaszkodhat a saját érzékeire. szereti a luxust, az aranyat és általában az ékszert, de ügyesen tudja rendezni az anyagiakat. Képes csinosan öltözködni kevés pénzből is.

(bemásolt szöveg , de mind igaz rám :) :$ )


Az ******* név komoly, felelõsségteljes, nyugodt személyiség kialakulását biztosíthatja. Diplomáciai érzéke kifinomult, stílusa kedves, lenyûgözõ, könnyed, ezért sokan kedvelik társaságát. Mivel nagyon vágyik arra, hogy megértse mások gondolatait, érzelmeit, és ehhez igen magas érzelmi intelligenciával rendelkezik is, így olyan munkahelyen kamatoztathatja adottságait leginkább, ahol ez szükséges. A név viselõi családcentrikusak, mint szülõk nagyon megértõk és türelmesek.



nevek: Zsófia,Izabella,Nóra,Emese,Fruzsina,Regina,Zsanett,Dóra,

Alexandra.


tippeljetek , ez alapján , hogy mi lehet a nevem és a horoszkómpom :)


2010. okt. 17. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Zsófia és bika:D?

Csak azért mert én bika vagyok, de illenek rám:D

13/L

2010. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol? Rossz helyen jársz mert ez nem a "tegyünkfölidiótaérelmetlenkérdésekethanagyonunatkozunk.hu"
2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Bika, ez tuti, mert a Google a barátom és kidobta a szöveget amit beírtál:))))

és mondjuk Zsófi

2010. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első , köszi a választ :)

/csak akkor mondom meg a nevem és a horoszkópom ,hogyha, valaki mind2re jól tippel :) /


Második:

igen , képzeld..unatkozom..miért is böki a csőrödet ez ?

minek kattintottál a kérdésre , ha ennyire zavar hogy feltettem? :o

Ennyit rólad..(N)

2010. okt. 17. 18:03
 5/12 A kérdező kommentje:
3. , neked is köszi :)
2010. okt. 17. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:

hát , ha már elárultad h a google kidobta a bikát , elmondom , igen , bika :)


már csak neveket várok.

2010. okt. 17. 18:05
 7/12 anonim válasza:
Nagyon rossz helyre írtál kislány!Ide anyukák írnak gyerekekkel kapcsolatos kérdéseket.Ha unatkozol játssz a babáiddal.Ne velünk.Áruld el mit akarsz és ki vagy!
2010. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eszter :)
2010. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Emese :D:D googlee :D
2010. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Regina
2010. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!