Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha néhányan a...

Mit csináljak, ha néhányan a nevem miatt cikiznek?

Figyelt kérdés

A vezetéknevemből adódóan elég sok nézeteltérésem adódik néhány emberrel. Oláh vagyok és nem cigány!

Állandóan emiatt piszkálnak és engem ez felettébb bosszant, mert ráadásul ez egy olyan dolog, amiről nem is tehetek.

Ilyen helyzetben hogyan viselkedhetnék, hogy ne legyek bunkó?


Ha lehet normális válaszokat!


2011. aug. 18. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak értelmileg visszamaradottak cikiznek ilyenek miatt... próbáld meg nem felvenni, hiszen gondolom nem vagy egy nagypofájú cigány, úgyhogy próbáld meg ezt másokkal is tudatni - nem szavakkal, hanem az életmódoddal. Nem tudom, hány éves vagy, de idővel, ha látják, hogy normális, értelmes ember vagy, akkor eszébe se fog jutni senkinek, hogy cikizzen. Aki meg piszkál, az hülye, nem kell vele foglalkozni :-)
2011. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából egyetlen egy srác cikiz most emiatt. Látszik rajtam, hogy nem vagyok az és teljesen normálisan viselkedek, csak volt egy vitám ezzel a sráccal és mindennel, amivel tud támad..
2011. aug. 18. 19:42
 3/12 ava87 ***** válasza:

Ismerek egy srácot, akinek szintén Oláh volt a vezetékneve, és őt is sokan piszkálták, hogy cigány, ő ezt megunta, és megváltoztatta egy teljesen hétköznapi, de nem ilyen vezetéknévre.


De hát mi az, hogy TE ne legyél bunkó? Azok a bunkók, akik ilyennel piszkálnak. Mondd meg, hogy ez egyáltalán nem a vezetéknéven múlik. Aki továbbra is ezzel cseszeget, azzal ne állj szóba többet.

2011. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ava87 ***** válasza:
Ja, hogy csak egyetlen emberről van szó? Akkor nézd levegőnek. Az bosszantja az ilyeneket a legjobban, ha észre sem veszed őket.
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos elkerülhetetlen, hogy ne beszéljünk, mivel osztálytársam és egy jó ideig az is lesz.
2011. aug. 18. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
hát, szerintem tedd magad túl rajta... nem tudom, mivel tudnál visszavágni, nem ismerem pontosan a helyzetet, de lényeg, h ne süllyedj le a szintjére :)
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De akkor is én vagyok a bunkó, ha nem köszönök neki...

Amúgy meg másoknak terjeszti, hogy az vagyok..

2011. aug. 18. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:

nem vagy bunkó!

1 szolj az osztályfőnöknek

2 szolj az igazgatónak

3 verd el.. ezt csak ,ha nagyon nem hagyja abba


Én amikor a nevem miatt tettek megjegyzést elvicceltem így 2x ellőtték utána elfelejtődött a dolog hisz nem volt vicces.

2011. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ava87 ***** válasza:
Oké, hogy az osztálytársad, de ne foglalkozz vele. Ha hozzád szól, ne válaszolj. Ha piszkál, menj el onnan. Ha beszól, tegyél úgy, mint aki nem is hallja.
2011. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy az oláh románt jelent nem cigányt.

Amúgy meg sz*rd le. Ne foglalkozz barmokkal. Vagy verd meg.

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!