Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tetszik mostanában...

Miért tetszik mostanában annyi embernek az orosz nyelv?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor hallottam, hogy 'jajj, de jó ez az orosz nyelv... szívesen megtanulnám.' meg stb... Mondjuk nekem is bejön. :D De régen, amikor meg kötelező volt, úgy tudom sokan utálták.
2010. okt. 17. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom gyevocska!Nekem például nem tetszik!
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kötelező nyelveknek az a sorsuk, hogy megutálják őket. Még ha egyébként a világ legszebb idegen nyelve, akkor is.

Most az angolt nyomatják erősen, tehát annak is meg kell tanulnia, aki nem akarná. Vannak, akik zsigerből, mások dacból ellenkeznek.

Azért megsúgom, hogy a kötelező nyelvet sem mindenki utálja.

2010. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a nyelv hangzását vagy szerkezetét utálták, hanem a kötelezőségét és hogy a rá fordított idő elvette az időt hasznosabb nyelvek tnulásától. De sokan szerették akkor is, az orosz nyelvet és a mögötte lévő érzelemgazdag kultúrát nagyon lehet szeretni.
2010. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!