Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy jó bemondó, milyen...

Milyen egy jó bemondó, milyen trükköket vessen be és mikre figyeljen nagyon?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne amit csak tudtok, akár linkelhettek is oldalakat amik ebben segítenek. Esetleg aki tud humoros dolgokat, ötleteket amiket a bemondó bevethet egy előadás alatt azt is szívesen várom.


(egy körülbelül 700 fős ifjúsági rendezvényen én leszek a bemondó, ehez kellenének a tippek)


Előre is köszi


2010. okt. 17. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig voltam tévés szerkesztő riporter, adásvezető, hírolvasó. Légy spontán, a tömegből egyből ki tudod szűrni, milyen hangot üssél meg velük. Ne légy komor, még akkor sem, ha látod az érdeklődésük éppen másfelé terelődik. Te csak légy ura a helyzetnek, ne torpanjál meg. A humor meg jön magától, de ne vidd túlzásba, találd meg azt a pillanatot, amikor humoros lehetel, és azt amikor komolyabb dolgokról konferálsz. Minden pillanatban legyél ott, amikor lemész a színpaadról figyeld őket. És amikor ismét a mikrofon elé állsz, Kérd, egy kis figyelmet kérek kedves .......megjelentek, vagy fiatalok, vagy ifjúság. Öltözéked igazodjon a rendezvény színességéhez. Legyél feltűnő jelenség, de ne harsány. Menet közben ne lohadjon a te intenzitásod, ne laposodjál el, pörögjél, mint amikor legelőször állsz eléjük. Hidd el, ezek a fő szempontok. Írja neked egy öreg tévés kisasszony.
2010. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első te vagy Bay Éva?:D
2010. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) esetleg pár humor amit belehet vetni? vagy ez tényleg annyira jön magától? mondjuk ez biztos személytől függ :) van akinek könyebben van akinek nem annyira..
2010. okt. 17. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező az első voltam. A humor jön magától, hidd el, nincs rá recept. csak spontalitás. Másodiknak nem vagyok Bay Éva, ugyanis nemcsak a fővárosi televíziókban vannak felkészült riporterek, műsorszerkesztők.
2010. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!