Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan lány van, aki csak azért öltözködik nagyon kihívóan, mert önbizalomhiánya van, és azt akarja elérni, hogy mindenki rá figyeljen?

Figyelt kérdés
Olvastam már ilyen véleményt. Kíváncsi vagyok, ti hogyan látjátok ezt, és mennyire tartjátok valószínűnek, hogy ez az oka. Köszönöm a válaszokat...
2011. okt. 9. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha önbizalomhiánya van, akkor pont az ellenkezője -> koldus ruha powa.
2011. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Az az oka, hogy dugni akarnak.
2011. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Igen, én megértem. Azért szeretem a nőiesebb ruhákat, mert akkor többen figyelnek rám és nagyon rám is fér, hogy jól essen. Kidobni nem dobok ki semmit mert hogy nincs, de hamarosan lesz. *.*


20/l

2011. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt egy kis tévedés van. Vannak olyanok akik azért öltöznek kihívónak, mert tetszik nekik, mert jó alakjuk van hozzá stb. Vannak olyanok akik önbizalomhiányban szenvednek és ezért akarják megmutatni magukat ha rondák akkor is( van pl nekem egy kövér lány ismerősöm aki ilyen szűk p*csás, miniszoknyás ruhákat hord). Valamint ezenkívül van sok más dolog si amiért így öltözködik egy lány. Szal nem 100%-ban ez az oka.


20/F

2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát egy mindenképp , jelen :P
2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
igen, én is ilyen vagyok... sokszor csak azért öltözök kicsit k.rvásan, mert jól esik, hogy megnéznek, beszólnak a jó értelemben véve, hogy megdicsérnek, milyen szexi vagyok... jól esik ezeket végighallgatni és sok önbizalmat adnak
2011. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Najó de egyáltalán mi a kur.vás öltözet?Mert én laza vagyok de azért utálom amikor már vki csak kicsit csinosbban öltözik fel és ku.rvásnak van titulálva.Szerintem a túl sokat már majdnem fenékvillantós miniszoknya nem a sima hanem ami a segg volulatig ér pont v fölötte kivágott felsőben is amikor már a fél melle kivan és már nem hagy a fantáziára de nem a szolidabb kivágott felső+ még ha ehhez óriás magassarkú és kilóra mérhteő festék társul az nevezhető ku.rvásnak.CSAK!!Még a szolidan kivágott felső természtets smink normálisan leérő miniszoknyával és normális sarokmérteű magassarkúval is csak nőies öltözködésnek nevezhető!
2011. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én kényelmes farmer pólós lány vagyok. Mikor barátom van, próbálok szexisebben öltözni, de csak azért, hogy ne másoktól kapja meg a vizuális betevőjét, kicsit meglepjem, hogy: jé, nekem milyen jó csajom van! de mikor senkim nincs, engem nem igazán dob fel, ha az utcán megdícsérnek, számomra nem jelent sokat.
2011. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LadyLee ***** válasza:
70%

Tapasztalatom szerint a legtöbb csaj, aki nagyon kihívóan öltözködik / visekledik alapvetően csak a saját belső bizonytalanságát próbálja ezzel palástolni. Persze vannak kivételek, meg nem gondolok itt pl. a hivatásosokra, stb. De sok lány hajlamos feltűnő öltözködéssel kompenzálni (sokszor túlkompenzálni) gátlásait.


Magamról is tudom, hogy ha épp jó passzban vagyok, akkor tudom, hogy szakadt macinaciban is jó csaj vagyok, míg amikor kicsit bal lábbal kelek fel, akkor jön a szűkebb ruci, kicsit több smink, hogy külső visszajelzésekből pótoljam az aznap valamiért belülről hiányzó önbizalmam.

2011. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sztem valameik igen,de valameik csak szimplán ki akar tünni,közben lehet h egy bejképzelt ringyó
2011. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!