Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Justin és SP most akkor meleg...

Justin és SP most akkor meleg vagy sem?

Figyelt kérdés

Nekem olyan evidens h igen, de azért kíváncsi lennék véleményekre.


Csak mert behalok a sok tinilány sikítozásától, miközben a vaknak is feltűnik pár "furcsaság". Nem ?


2010. okt. 18. 22:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és ezt nem bántásnak szánom !!!
2010. okt. 18. 22:03
 2/14 anonim ***** válasza:
mint a kandalló
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csuromhomok mind a kettő, a zenéjükről meg inkább semmit nem írok.
2010. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyik nap lány osztálytársamnak vittem a leckét, a szobájában HATTTALLMAASS nagy Justin Bíbörös plakát volt... Kerülgetett a hányinger. Elkezdi a lány: De hisz olyan cukeeeeee <33333 Fuj :D
2010. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én biztos forrásból tudom, hogy SP nem meleg. Ugyanis anno mikor még rappelt és nem a nyáladzást tolta, elég sok fellépése után jött össze neki 1-1 numera. Ezt egy volt osztálytársamtól és annak haverjától hallottam, előbbi lépett is fel együtt anno SP-vel.


Mellesleg én nagyon rühellem a stílusát, a régit is és az újat is, de azért védelmére legyen szólva, hogy nem azért néz ki kis k öcsögnek, mert ilyen akart lenni, a kisfiús kinézetének oka csak genetika vagy adottság, mondhatnánk úgy is, hogy egy fajta betegség. Egy időben próbálták férfi nemi hormonnal kezelni, de nem sokat ért, mint látható. Bár sikere éppen ebből adódik. Meg persze abból, hogy nincs saját stílusa, rapper társaságban rapper lett, de mikor azt ajánlották neki csináljon nyálas zenét, egyből belement.

2010. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy már akkor egy csomó buta tinilány ugrált a fellépésein, mikor még rappelt és lényegében csak a városban(Sopron) volt úgy-ahogy ismert.
2010. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, én már "öreg" vagyok, így nem biztos, hogy ti még emlékeztek Daniel Küblböckre, a német DSDS egyik versenyzőjére (ja, nálunk akkor még nem is jött a magyar VIVA...). Róla lerítt, hogy mennyire meleg, mégis odavoltak érte a lányok.

Hogy miért?? Mert valahol minden (tini) lány vágyik egy meleg barátra, aki pasi, de ugyanakkor nem bunkó (már bocs az általánosításért, ne vegyétek magatokra), hanem érzelmes, kedves, gyengéd.

Na. Ezért vannak oda a lányok Justinért, akár meleg, akár nem, érzékeny (egy lánynak/nőnek fontos, hogy a pasi ki merje mutatni az érzelmeit), vagy legalábbis annak tűntetik fel, és kész.

2010. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

09:27

jaja ebben sok igazság van ... nem véletlenül van a meleg srácoknak általában nagyon közeli baráti viszonyuk lányokkal, de olyan, amilyen a csajszi saját barátjával sincs ... ezegy érdekes, de végül is logikus jelenség


Amit meg valaki írt h volt neki numerája koncertek után, hááát izé, én meg pont azt hallottam, hogy numerája ugyan volt, de fiúval.

Azt viszont nem gondolom, hogy nem fiús, hát azért mert ilyen "finom" stíéusú (aminek nagy részuét persze a management diktálja neki), na attól még nem értem ezt a hormonos dolgot se, miért ne lenne "férfi"? Csak az a férfi, akinek cigánybajusza van és jó kis izzadságszaga? Ezt a megközelítést sosem értettem.


Ha megnézitek a mai erősen materosex srácokat, bizony elég esztétikus megjelenésű a legtöbb, és közük nincs a melegséghez. Na de ez már más téma.

2010. okt. 19. 10:01
 9/14 A kérdező kommentje:

Van egy 15 éves kiscsaj, akinek mindene SP volt, de olyan szinten, hogy elment az összes fellépésére, és csaksi SP, SP és SP, na aztán egyik nap rám ír msn-en, hogy "utálom SP-t" .. na mondom, miért? Erre elkezdi, hog ymert eddig azt hitte csak pletyka, de most fixre megtudta, hogy tényleg meleg. Én olyan jót nevettem magamban.

Azaz most akkor ez éppen ellentmond annak, amiről beszéltünk, csak hát van ilyen is ...


Ez számomra szintén nagyon érdekes: a lányok egy része valóban él-hal a meleg srácokért úgy általában, mint legjobb "bnőjük", de aztán a másik része meg fújjog de rendesen ... na ezt se fogom megérteni soha.

2010. okt. 19. 10:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ki kellene írni egy olyan kérdést, hogy a lányok közül hányan nem szimpatizálnak a meleg pasikkal... :)

Biztos, hogy érdekes válaszokat kapnánk! :)

A meleg pasik szerintem csak a nem meleg pasikat zavarják...

2010. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!