Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber meleg? Hogyan...

Justin Bieber meleg? Hogyan lett ilyen híres (mert szerintem nagyon szar a hangja)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 4. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

ಠ_ಠ

...ez fiú?

2011. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem sminkelnék ki ilyen undorítóan, egész aranyos srác lenne. A hangjával nekem semmi bajom, nem vagyok odáig érte, de nem is szoktam fikázni.
2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
48%

először is lányok nem lehetnek b_zik

másodszor meg ha tudnám akkor nem ülnék itthon a sz_r gépemmel értelmetlen kérdésekre válaszolva:D

2011. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
34%
jah asszem valami nigger haverja nyomatja
2011. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

jah tényleg egy ilyen képet kel betenni róla.nem egy normálisat. az nemis igazi csak géépel csinálták meg de ne zavarjon senkit. -.-"

nem tom mi a f*szért kell mindenkinek állandóan fikáznia. bárki csináálja utána amit ő megcsinált 16 évesen. -.-

2011. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Mit csinált?Én megmondom,youtube-on sok olyan ember van aki feltölti a dalait,és hidd el,mind jobb nála.
2011. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

arra értem ,hogy mit csinált.

hogy mennyire híres lett,aranylemez,platinalemez..stb

2011. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
elmondom hogy lett ennyire híres, van egy rakás 4-16 év körüli csicska, akiknek a média szenny hatására nem maradt semmi önkritikájuk, ezért birkacsorda módjára kijárnak ennek az idegbeteg, tehetségtelen, nyomorultnak a szaros koncertjére
2011. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

csatlakozom az előttem válaszolóhoz.

és amúgy tényleg, mondd már el, mit csinált? nem ő csinálta magának, hogy platinalemeze legyen, hanem a nedves bugyis kislányok, akik odavannak érte, ja és mellesleg enélkül az Usher nélkül egy senki, de nagyon durván senki lenne a gyerek.

2011. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem meleg, Selena Gomezzel jár [vannak ölelgetős, puszilgatós, egymás ölében ülős képek] meg egy másik csajjal is vannak smacis képek.


Azért lett ilyen híres mert megcsinálták.. tény, hogy nincs semmi hangja, de nincs Ashley Tisdalenek, Vanessa Hudgensnek, Miley Cyrusnak, Britney Spearsnek se, mégis világsztárok.. :DDD

2011. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!