Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már elöre gondolkodunk karácso...

Már elöre gondolkodunk karácsonyra. Mit vehetnénk?

Figyelt kérdés
párom szeretne venni a szüleinek egy nagyobb ajándékot,de nincs ötletünk,mindenük van,de nem akarunk hülyeséget venni,max 140ezerért.ötletek?
2010. okt. 19. 13:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
Egy közös vacsora egy hangulatos éteremben.
2010. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem semmi karácsony lehet a tiétek! Úgy látszik nálatok is a pénz az úr! Minél drágább minél nagyobb ajándékot vegyünk,és hűű de jó karácsonyunk van...

Add oda nekik a pénzt!

Szerencsére nálunk tényleg a szeretetről szól,és nem arról,hogy ki mennyi értékben vesz bármit is a másiknak..

De csináld nyugodtan,a kereskedők nagyon jól járnak veletek...

2010. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nálunk se a pénzröl szol,csak most szeretnénk egy nagyobb ajándékot venni mindenkinek egy közöset,jövöre már mindenkinek csak egy kisebb ajándék jut.
2010. okt. 19. 14:00
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
A párodszüleit ti ismeritek, nem mi. Az emberek meg általában manapság nem 140 000 forintért vesznek "apróságokat" karácsonyra.
2010. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elsőre gondoltam: "szülők...hmm... lehetne lávalámpát, vagy sólámpát venni..."

Aztán megláttam h 140e-t szánnátok rá... Elszégyelltem magam, hogy nem is írom le az ötletem :) De úgy gondolom, nem én lógok ki a sorból az ötletemmel és annak értékével!

2010. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Esetleg wellnes-hétvége....talán kijön ennyiből, de nem tudom.
2010. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a legközelebbi látogatáskor nézz szét, hátha eszedbe jut valami, netán látsz valami olyat, ami már tönkre ment, régi darab, s helyette egy újat venni.


- ratan kerti ülőgarnitúra (fonott) vagy

- ugyanilyen fonott szennyestartó, cipőtartó, láda

- TV

- wellnes hétvége

- szőnyeg

- étkészlet

- könyvek

- cd lejátszó (cdvel)

- laptop (ha tudják használni a gépet és szeretik is, de most régi gépük van)

- közös kirándulás valahová

- biciklik (akár tandem is lehet, ha szeretnek mozogni)

- edénykészlet

- tapétázás /festés/lamináltlapozás (ha úgyis soron következne)

- DVD, házimozi

- mindenkinek a hobbijának megfelelő (pl: horgászbot, gobelin stb.)

- falikép

- valamilyen háztartási gép (gyümölcscentrifuga, kenyérsütő, turmix, szendvicssütő stb. de csak olyat válassz, amit használni is fog, különben semmi értelme, ha csak a polc tetején porosodik)

- egy új tükör/polc/ akasztó a fürdőszobába


Most ennyi jutott eszembe. De tényleg nem az érték a lényeg. Az is lehetne, hogy most is mindenki egy jelképeset kap (mondjuk olyan max.10ezer fejenként), s a többit elrakod vésztartaléknak. Mi értelme annak, ha most óriási ajándékot adtok, jövőre meg kap mindenki egy tábla csokit? Úgyis a gesztus a lényeg! Az meg olyan kellemetlen, ha nem tetszik, vagy van már nekik, vagy csak valami miatt nem használják.

2010. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én nem veszekedés szempontjábol irtam a kérdésem,ötleteket várok.a lámpa nem rossz ötlet.amugy nem irtam,h aproság,most az egyszer ugy állunk anygilag,h ki adjunk többet,legközelebb nem lesz ilyen,csak ebbe az évbe szeretnénk.
2010. okt. 19. 14:17
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi az utolsonak,és igen igazad van.ja azt nem irtam,h még bele tartozik a huga és öccse.és nem muszaj 140ezerbe kerülnie,hanem lehet olcsobb.
2010. okt. 19. 14:21
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 14:17 vagyok:


A húgának és az öccsének (bár nem tudom milyen korúak) lehetne még (de akár a szüleinek is)


- színházjegy/mozi/koncert jegy

- cd, dvd, mp3/mp4

- hobbiknak megfelelő valami

- vásárlási utalvány (a lánynak pl: pimkie, new yorker, ha ilyen a stílusa, szokott itt vásárolni)

- karóra

- társasjáték ( én az unokahúgomnak vettem tavaly scrable-t, amivel még nem igazán tud játszani, mert csak 10 éves, de így vasárnaponként a család le szokott ülni játszani, s szerintem tök jó játék, később is tudja hasznosítani. Ilyen még: gazdálkodj okosan, monopoly stb.

- táska, kesztyű, öv (bőr)

- ágynemű (bár lehet, hogy ez túl személyes és praktikus és nem mindenki örül ilyesminek)

- kutya

- pléd (ha fázós az illető, biztos fog örülni neki)

- lánc (lánynak)

- dezodor/parfüm, akár csomagban is

- süti sütő tepsik (ezt a szülőknek gondoltam)

- olvasólámpa

2010. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!