Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Légyszi segít (setek) a...

Légyszi segít (setek) a következő fogalmazás témákban: 1. , Képzeld el, hogy egy számitógép vagy. Mutatkozz be! 2. , Rövid beszámoló, hogy miért fontos az internet. A többi TÉMA lent! (? )

Figyelt kérdés
3.,Levél egy barátnak, amelyben azt kell leírni, hogy nem tudtál e-mailt irni, ezért irok papiron ami jó/rossz.
2010. okt. 19. 18:20
 1/2 anonim válasza:

1. Hát arra nincs ötletem xD

2.Az internet nagyon sokoldalú. Azért fontos számunkra, mert segíthet adatok gyűjtésében, tanulásban, munkában. Amikor böngészünk az interneten számtalan elképesztő és érdekes dolgot megtudhatunk. Rengeteg közösségi portál létezik ahol ismerkedhetünk, esetleg megkereshetünk egy személyt. A mai világot már nem lehetne elképzelni internet nélkül.

3.

Kedves (név)!

Azért levelet írok, mert nem tudtam emailt küldeni. Ez egy okból rossz, hogy később érkezik meg hozzád.

és ide még valamit írj hozzá.

Sorry csak ennyi ötletem volt.

2010. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii.:):)♥♥
2010. okt. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!