Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógép bekapcsolása...

A számítógép bekapcsolása után nagyon lassan jön be az internet. Miért indul ilyen lassan? Utána már normálisan megy

Figyelt kérdés

Elindítom a Mozillát, de több perc amíg bejön a kezdőlap. Korábban sokkal gyorsabban ment, de egy jó ideje ilyen lassú. Amikor végre elindul az internet, utána már normálisan megy. De már majdnem megőrülök, mire beindul... :SS Mindegy mikor kapcsolom be a gépet, ha reggel, ha éjjel, akkor is ilyen :(

Nincs olyan sok cucc a gépemen, ami belassítaná. Amikor rendesen működött, akkor is annyi volt rajta mint most. Nem tudom, mi a baja :S akinek van ötlete, legyen szíves írjon!


2011. aug. 24. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet h túl sok bővítményt/eszköztárat töltöttél le

próbáld meg egy másik böngészővel

2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet...

de igazából egyik böngészővel se működik rendesen

2011. aug. 24. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a Mozilla indul el lassan, vagy az oldalakat tölti be nehezen? (Nem mindegy.)
2011. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A Mozilla (és az Internet Explorer) indul lassan. Megjelenik az üres ablak, percekig semmi, aztán betöltődnek az oldalak, kicsit akadozik még, de utána már megy

Nem tudom jól fogalmaztam-e

2011. aug. 27. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
start, futtatás, msconfig be ír, enter, automatikusan induló programok fül és letiltod ami netet használ és nem mindig kel.
2011. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Google Chrome letöltését javasolnám, azzal nincs semmilyen baj. Link: [link]
2011. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem a vírusirtó miatt
2012. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nálam a Google Chrome csinálja ugyanezt. A régi internet szolgáltatóm gazdát váltott, az új gazda modemet váltott, és ami óta az új modemet beszerelték, bekapcsolom a gépet, onnan fél óra - nem viccelek!, FÉL ÓRA, míg betölt a Chrome. Utána már megy rendesen, de fél órát várni, míg elindul, enyhén durva. A többi böngésző ennyire nem ratyi, a legjobban az Opera működik, annak két-három percébe kerül felállni. A Chrome-ot már letöröltem, újra telepítettem, DNS Jumpert futtattam, az internet szolgáltatóm saját netes programját is telepítettem, ami optimalizálja az internet kapcsolatot...Nincs több ötletem.
2012. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja, és mielőtt valaki megkérdezné, miért ragaszkodom akkor mégis annyira a Chrome-hoz...Természetesen azon dolgozom, és kizárólag azon tudok:))
2012. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!