Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak ötleteitek osztálykarác...

Vannak ötleteitek osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
Gimnazisták vagyunk, 11.-esek. Általában annyiból áll az osztálykarácsony, hogy játszunk egy picit, és ajándekozunk. Szeretném valamivel feldobni ezt. A termünkön kívül nem mehetünk más helyre, így lehetőleg benti program kéne.

nov. 16. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egykis forraltbór?
nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is 11.-es vagyok és mi tavaly olyat csináltunk , hogy zenéket kapcsoltunk be (mindig más választott) , meg mellette hoztunk be nasikat és beszélgettünk , bár ehhez olyan osztály kell , ahol nincsen ilyen tevékenységekből veszekedés. Esetleg még azzal is fellehet dobni , hogy egy ilyen dresscode-ot adsz ki arra a napra mint pl jöjjenek csúnya karácsonyi pulcsiba, vagy öltözzenek karácsonyi színekbe (pl piros,zöld). Szerintem amúgy a sima átlagos osztálykarácsonynak is megvan a hangulata.
dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!