Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vettél osztálykarácsonyra...

Mit vettél osztálykarácsonyra a kihúzottadnak?

Figyelt kérdés
Vagy ha még nem vetted meg akkor mit fogsz.
2010. dec. 16. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Axe Twist dezodort, motoros fali képet, és egy tábla csokit.
2010. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csináltattam egy bögrét, amin egy barátok közt logó van, meg egy született feleségek kép. Azért ilyet csináltam, mert ez egy olyan srác, aki a legnagyobb iskolakerülő, minden rosszban benne van stb, de minden este nézi a barátok köztöt, meg a született feleségeket, elég vicces ez tőle:D Ezért vettem ezt neki. Tavaly is ugyanezt a srácot húztam, akkor egy ördögös kártyaőrt vettem neki.
2010. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi azzal fogunk meg szívatni egy gyereket, hogy veszünk neki egy tükröt. A történet ugyanis az, hogy ez a gyerek szokott magában beszélni. (teljesen normális, semmi baja nincs szellemileg). Egyszer azt mondta Október, November tájékán hogy " Én szépfiú vagyok". erre megkérdezte a padtársát: -Ugye én jóképű vagyok?

Na de azt kell tudni erről a gyerekről hogy olyan disznó orrot ami van neki, életben nem láttam rajta kívül emberen! A homloka meg kb 10 centis és úgy néz ki mint Frankenstein...

2010. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "csöves" sapkát vagy nemtudom hogy hívják meg csokit:D
2010. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!