Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem féltetek külföldre költözn...

Nem féltetek külföldre költözni?Mik aggasztottak titeket a költözés előtt?

Figyelt kérdés
Akik külföldre költöztek,azok nem féltek mielőtt elindultak?Azoktól kérdezem,akik még nem éltek külföldön ezelőtt,teljesen egyedül mentek ki,semmi segítségük nem volt kint és a nyelv tudásuk max középhaladó volt(CSAK AZ VÁLASZOLJON,AKIKRE AZ ELŐBB FELSOROLTAK IGAZAK,kérlek).Ti nem féltetek,hogy esetleg nem tudtok eligazodni a városban/nem találjátok meg az adott helyet,ahova mennétek?Nem féltetek,hogy nem teljesen fogtok érteni egy munkaszerződést vagy valami probléma lesz ügyintézésnél?A gyengébb nyelvtudás miatt nem féltetek,hogy átvernek,vagy nem értetek meg mondjuk egy útbaigazítást?Nem voltatok tele félelemmel,a tudat miatt,hogy teljesen egyedül fogtok kint lenni segítség nélkül és olyan dolognak vágtatok neki,amit ezelőtt még sose csináltatok?

nov. 20. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Semmi nem aggasztott.
nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Van szám, ha segítséget kell kérni. Ha kell, fizetni is tudtam érte. De aki mindenhol a problémát keresi, ahol még nincs is, az be is fogja vonzani.
nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkabb azon kene aggodni, mennyire korrekt a ceg, akihez igyekszel, mert rengeteg a csalo, akik minimalberert dolgoztatnak heti 6 napot 12 orakban, nem utalnak kartyara, hanem csakis keszpenzzel fizetnek, ha van is valami szerzodes, rendszerint hamis. Munkasszallo az 5. emeleti lakas, lift nincs, futes detto. Ez a "vallalkozo"! A "fonokasszony!" Az elso ferje arab volt, a lakas is az ove, 2 szoba, laknak benne negyen. A masodik ferje ugyved, a maffianak dolgozik. A "fonokasszony" eroszeretettel nyomul arra a munkasara, aki tetszik neki, szexualisan zaklatja. Az emberek havonta cserelodnek. A spine magyar, az epitoiparban utazik. Kelet-nemetben mukodik, de ugyanez megtalalhato akar Svajban, Hollandiaban vagy Belgiumban is. Vannak, akik el sem olvassak a szerzodest, fogalmuk nincs, mit irnak ala.
nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyílván ezer kétség volt bennem. Az elején voltak mélypontok is. De idővel minden jó lett.
nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy akkor vigyázz. Sokak jartak ugy hogy ..nen akarom irni es a nők önakarata nélkül!!

Voltam külföldön, nő vagyok de az akkori ferjemmel mentem ki .

Egyedül ugy szabad csak ha van hova , vagy vkid akinél aludjál, vagy ismerős aki kint van felveszed a kapcsolatot.

Ha ez megvan próbáld meg.

Munkaközvetítőhoz elmész egymagad is, en is egyedul mentem mindig, angol tudas legalább legyen, én mondjuk hollanddiaba voltam es eleinte az is elég volt

Szóval vmennyi nyelvtudasod ha nemis olyan jó de legyen es penzed is valamennyi indulashoz.

Kb ennyi

nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En olyannal nem talalkoztam aki total egyedul ment kulfoldre. Altalaban ismerosokon keresztul mennek vagy mar munkaszerzodessel a kezukben es a munkaltato segit a kezdetekben.

En Amerikaba koltoztem de a felesegem idevalosi, szoval o azert ismeros a kornyeken. Egy alap angol tudasom mar megvolt, szoval a munkahelyen nem vagtak at, mindent eltudtam olvasni. Gps-el barhova odatalalok es a neten eltudom olvasni hogy minek mi a modja ha valami szabalyt, szokast nem ertek.

nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!