Györffykee kérdése:

Szerintetek ez vicces?

Figyelt kérdés
Ma mentem a suliban és kettő nálam kicsit idősebb emós lány amikor meglátták a pulcsimat amire a Tisztán a Cél Felé (ez egy kevésbé ismert hardcore banda) felirat volt írva, kiröhögtek és azt mondták hogy "Halj meg!", azután beszóltam nekik és egyből elmentek de akkor is nagyon felidegesítettek. Bírom az emósokat és nem szeretem ezt mondani de ezek konkrétan pózerek, az még csak a kezdet hogy trendből leszbikusak (alapvetően nincs ezzel baj de hogyha trendből csinálja akkor az nagyon irritáll) de a ruhájuk az olyan volt mintha hajléktalanok lennének, szeretem az extrémebb ruhákat de olyan ocsmány ruhájuk volt hogy inkább nem részletezném mert aki veszi a fáradságot hogy ezt elolvassa annak nem akarok hányingert okozni mert az ízlésficam erre nem kifejezés. Oké hogy nincs agyuk de szerintetek mi a vicces ebbe? A ruhám az említett szürke pulcsi Tisztán a Cél Felé felirattal rajt, kék farmer és egy sima Nike cipő volt. Értem én hogy ez a mai világ de hogy ebben mi a vicces arra még nem jöttem rá. Pedig én szeretem az emót és a zenéket is de ezt nem értem. Szerintetek?

dec. 1. 17:55
1 2
 1/12 Senior Séf ***** válasza:
88%
Tudod, kérdező, minden történésnek, tettnek a végeredményét a te reakciód adja. Ha megrántod a vállad, nem történt semmi. Ha rugózol rajta, rossz lesz a szajízed.
dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Krishnacore, nem hardcore. Kicsit más...


"de ezek konkrétan pózerek, az még csak a kezdet hogy trendből leszbikusak (alapvetően nincs ezzel baj de hogyha trendből csinálja akkor az nagyon irritáll) de a ruhájuk az olyan volt mintha hajléktalanok lennének, szeretem az extrémebb ruhákat de olyan ocsmány ruhájuk volt"


És most nézz szépen a tükörbe. Másnak pont te vagy a röhejes a pulcsiddal, stílusoddal. Ilyen a tini élet. Majd kinövitek, mint ahogy a jelenlegi a stílusotokat is.

dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én leragadtam ott, hogy még vannak emósok?!
dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2. Igen, undorítóan néztek ki, de én nem mentem oda ordibálni hogy "Halj meg" stb. Én csak itt szidtam az öltözködésüket, és nem is ezt kérdeztem, hanem azt hogy ebben most mi a vicces. Na mindegy, nem fogok csatát indítani.


#3. Igen, vagyis félig. Igazából akik még vannak azoknak a nagyrésze csak ilyen idióta akik azt hiszik hogy ettől majd tetszenek a fiúknak (vagy lányoknak). De hát figyelj, ha nem jönnek össze senkivel legalább a csövesek befogadják magukhoz.

dec. 1. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Kinevettek, lenéztek téged, mint ahogy te is tetted velük a leírásodban. Neked mi a vicces az ő "ízlésficamjukban"? Hülyén néznek ki, igaz? Hát szerintük meg te nézel ki hülyén. Ennyi. Lépj túl rajta.
dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lucifer-666 ***** válasza:
25%
Sosem fogod megérteni, mert te nem vagy aljadék.
dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazt csinálod, mint ők, csak neked nem volt bőr a képeden vagy merészséged nekik kifejteni az ellenszenvedet, hanem itt pattogsz. Ugyanazon a túlérzékeny, agresszív, csőlátású, dedós szinten vagytok mind a hárman. Egymás ruháin hisztizni órákig... Össze lehet titeket kötni.


Amúgy valószínűleg nem emo-k, hanem e-girlök, ami egy divatirányzat ideológia és zenei háttér nélkül.

dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Imádom hogy eddig senki sem válaszolt a kérdésemre
dec. 1. 21:03
 9/12 Lucifer-666 ***** válasza:
74%
Heten válaszoltak. Nem vicces. Mit nem értettél?
dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9. Pont te nem érted. Azt kérdeztem hogy vicces-e az a ruha amit akkor viseltem és hogy miért röhögtek ki. De erre elkezdték az emberek azt ecsetelni hogy én is ugyanolyan vagyok meg nemtudom. Oké, csak rohadtul nem ezt kérdeztem. És hogy leszögezzem, nem én kezdtem el ordibálni a semmiért hogy "Halj meg" stb.
dec. 1. 22:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!