Györffykee kérdése:

Szerintetek ez vicces?

Figyelt kérdés
Ma mentem a suliban és kettő nálam kicsit idősebb emós lány amikor meglátták a pulcsimat amire a Tisztán a Cél Felé (ez egy kevésbé ismert hardcore banda) felirat volt írva, kiröhögtek és azt mondták hogy "Halj meg!", azután beszóltam nekik és egyből elmentek de akkor is nagyon felidegesítettek. Bírom az emósokat és nem szeretem ezt mondani de ezek konkrétan pózerek, az még csak a kezdet hogy trendből leszbikusak (alapvetően nincs ezzel baj de hogyha trendből csinálja akkor az nagyon irritáll) de a ruhájuk az olyan volt mintha hajléktalanok lennének, szeretem az extrémebb ruhákat de olyan ocsmány ruhájuk volt hogy inkább nem részletezném mert aki veszi a fáradságot hogy ezt elolvassa annak nem akarok hányingert okozni mert az ízlésficam erre nem kifejezés. Oké hogy nincs agyuk de szerintetek mi a vicces ebbe? A ruhám az említett szürke pulcsi Tisztán a Cél Felé felirattal rajt, kék farmer és egy sima Nike cipő volt. Értem én hogy ez a mai világ de hogy ebben mi a vicces arra még nem jöttem rá. Pedig én szeretem az emót és a zenéket is de ezt nem értem. Szerintetek?

dec. 1. 17:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem a ruhád a vicces valószínűleg. Ismerted őket? Mennyi idősek vagytok?
dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11. nem ismerjük egymást, gyakorlatilag csak a ruhámon röhögtek és odajöttek ordibálni hogy "Halj meg" stb. Nemtudom hogy mi a vicces abba hogy Tisztán a Cél Felé de már többen is kiröhögtek miatta, bár én nem hagyom magam de ez a Halj meg azért erős volt.
dec. 3. 13:57
 13/13 anonim válasza:
Szerintem inkább ironizáltak, mert nem szeretik az általad ruhán viselt zenekart. Sokszor ilyet viccből is mondanak.
máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!