Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy érzitek, mi lesz Magyaror...

Hogy érzitek, mi lesz Magyarország jövője? Jobb vagy rosszabb lesz az élet?

Figyelt kérdés

dec. 16. 07:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%

A vendéglátás nem mindenkinek való, a muszáj miatt mégis sokan ebben dolgoznak, maradnak.

A kérdésre a válasz,:

ha így haladunk egyértelműen rosszabb lesz.

dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
Aki tudja a nyelvet, külföldön is végezheti azt a munkát, amit szeret, azzal a különbséggel, hogy 2x, 3x akkori fizetést kap a munkájáért, a fizetés reálértékéről még nem is esett szó.
dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
Sokaknak nem való a vendéglátás nem is bírják, de mivel nyelv nélkül ez van meg a takarítás meg a mosogatás( beszélek itt most nőkről, mert én is az vagyok) de ez az első löket amivel az ember kijöhet külföldre és pénzt kereshet.Mindenesetre több pénzt kereshet személy szerint mint Magyarországon.
dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
22es teljesen mindegy szerintem egy idegennek hogy mennyit keresek, nem is fogok erre kitérni. Átlagon felüli életet élünk. Innentől mindenki eldönti hogy megéri e külföldön élnie vagy sem. Vagy elhiszi e azt hogy külföldön jobb az élet vagy sem.De ez is sokmindentől függ.Pl mennyit kerestek a pároddal összetéve, hol élsz melyik országban, városban.De relatívan olyan árak vannak mint Magyarországon csak a fizetés nem annyi.Ettől függetlenül nincs kolbászból a kerítés sosem mondanám azt mert van mit fizetni bőven.De ez mellett jut színvonalas életre és utazásra.
dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
30%

#24 "...De ez mellett jut színvonalas életre és utazásra..." így van.


Magyarországon pedig választanod kell, hogy 2 munkahelyen vagy 12, 0-24 órában robotolsz, vagy marad az éhbér.

Az idő, a szabadidő, amiért sokan választják a külföldi országokba való menekülést, mert itthon hasonló életszínvonal eléréséhez a munkahelyen kell élned.

dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
"Magyarország egy olyan kalitka, amelyből egyszer még egy gyönyörű madár fog kirepülni. Sok szenve­dés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberi­ségre. Kevés nemzetnek van olyan nagy hatalmú őr­angyala, mint a magyaroknak, és bizony helyes len­ne erősebben kérniük hathatós oltalmát orszá­gukra!"
dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a lepontozást sem az én válaszomra 24.Sem a 25ös válaszának a lepontozását.Az a baj hogy más jól él ? Vagy mi a probléma nem értem..
dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%
#27 az igazság fájó tud lenni, az oldalon a fel-le pontozás tetszik nem tetszik-ként funkcionál.
dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%
Rövid távon egyértelműen rosszabb lesz, hosszú távon pedig attól függ, hogy meg tudjuk-e oldani a jelenlegi problémákat (túlfogyasztás, háború), illetve milyen új felfedezések lesznek. Ha nem lesz nagy törés, akkor folyamatos javulás várható, ahogy idáig is volt.
dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Senior Séf ***** válasza:
87%
Magyarországnak csak múltja van. Jövője nincsen.
dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!