Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ha valaki profilját...

Facebookon ha valaki profilját, profilképét megnézem,azt látja az illető?

Figyelt kérdés

dec. 30. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Meg tudja nézni, de nagyon macerás és ha nem fél, hogy valaki kémkedik utána, nem fog vele vacakodni 5 percen át.
dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Nem. És megnézni sem lehet...
dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

#2

1-es vagyok. De meg lehet.


[link]


Ne értékeljetek le, ha ti vagytok a tudatlanok

dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 30. 14:54
 5/9 anonim válasza:
70%
Az az első x ember akit a chat felajánl kisfiam. Ráadásul 7 éves lesz a "cikk", ilyen object sincs már a jsonban...
dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem! Én se látom, ha valaki meg nézi a profilomat. De ha valaki tudja, hogy kell/lehet meg nézni, le irná pls?!
dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Már kétszer leírtam, hogy nem...
dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, és a ripostos linken leírt "módszer" totális marhaság.
dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 2*Sü ***** válasza:
100%

A Facebook nem ad ki információt arról, hogy ki kinek nézte meg az adatlapját. Ennek ezernyi oka van. Attól, hogy fizikailag én valóban megnyitok egy adatlapot, annak sokféle oka lehet. Olyan okok is, aminél egy fikarcnyit sem érdekel maga az adatlap, vagy annak a tulajdonosa. Pl.:

- Véletlenül rákattintok.

- Valaki elküldi az adatlap linkjét – akár rövidített URL-ként – trollkodásból.

- Nem az illetőre vagyok kíváncsi, hanem valaki másra, akiről viszont tudom, hogy az illető ismerőse.

- Rémlik, hogy az illető egy posztja alatt volt egy komment – mondjuk a mezei pockok napozási szokásairól –, és arra vagyok kíváncsi.

- Stb…


A Facebook jól felmérte, hogy abból, ha ez az információ publikus lenne, abból csak konfliktusok lennének. Miért nézte meg az adatlapom, miért nem nézte meg az adatlapom, miért csak most nézte meg az adatlapom stb. stb…


Ha volt valaha valamilyen közvetett módszer, az valószínű félreértés. Ha egy bővítmény, program ilyen információt ígér, az átverni próbál.

dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!