Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha tegnap facebook-on láttam...

Ha tegnap facebook-on láttam egy profilképet, az illető viszont mára már törölte, akkor azt hogyan tudnám ismét megtekinteni?

Figyelt kérdés
Nem lehet valahogy a Chrome bugyraiból kibogarászni ismét? A link megvan még. Köszi előre is a választ! :)

2014. dec. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
kétlem. ha azóta újra betöltötted a lapot és változott a tartalma akkor a gyorsítótár is nagy eséllyel frissült.
2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert, mit kellett volna csinálnom, hogy a gyorsítótárból elő tudjam kaparni?
2014. dec. 2. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

pl ha nem nézed meg megint a lapot. v másik böngészővel nézed meg. v inkognító módba esetleg (bár abban nem vagyok biztos)

De ettől függetlenül még így sem biztos, hogy képként megtaláltad volna, azért nem gyorsítótárazik be mindent a böngésző.

Régen lehetett olyanokat csinálni, hogy "kapcsolati nélküli mód"-ban elindítottad a böngészőt és akkor tisztán gyorsítótárból hozta be a weblapot, de szerintem a mai moderneknél erre már nincs lehetőség.

2014. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!