Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Október 23-án nyitva vannak a...

Október 23-án nyitva vannak a teázók, kávézók, hasonló helyek?

Figyelt kérdés
Pechemre a szülinapom vasárnapra esik mikor összeül a család,így szombaton tudnék elmenni a haverjaimmal és a barátommal lazítani. Általában nyitva vannak az ilyen "ivós" (nem kifejezetten alkohol,jók a kávézók is) helyek okt.23-án,vagy ez helytől függ?
2010. okt. 22. 16:33
 1/7 anonim válasza:
max a maszekok vannak nyitva
2010. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy akkor megnézheted pár ilyen plázában esetleg. emlékszem 4 évvel ezelőtt például okt. 23.-án néztük meg a családdal a szabadság szerelem című filmet a mom parkban, utána meg be is ültünk az ottani kajáldák egyikébe.
2010. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a "pár ilyen pláza " ?
2010. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát fogalmam sincs, csak azt tudom h akkor nyitva volt a mom park, ennyi. nem foglalkoztam különösebben a dologgal azóta. akkor legyen bevásárlóközpont, nekem mindegy h milyen szót használunk.
2010. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elbeszélünk egymás mellett.Én arra írtam,hogy "ilyen pláza",hogy nem mondunk ilyet,kivéve,ha meg is tudjuk mutatni milyen az az "ilyen".Helyesen: ...pár pláza...Bocsánat,de egyre gyakrabban hallani ezt,hogy emberek nem tudják kifejezni magukat vagy csak töltelékszavakat keresnek ,ezért ilyeneznek.
2010. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, valóban sok ember használja az ilyen jellegű kifejezéseket, ami az én fülemet is gyakran eléggé zavarja. De azért elmondanám hogy én azért verbálisan nem szoktam efféle magyartalanságot megengedni magamnak, kimondottan ügyelni szoktam arra hogy világosan fejezzem ki magamat, de gondoltam hogy megengedhetem magamnak hogy egy anonim véleménykifejtő weboldalon szabadabban fogalmazhassak. De nem baj, azért jól tetted hogy írtál, másoknak akik nem követik a kulturált szóhasználati példáinkat, azok számára nagyon tanulságos :)
2010. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy nem sértődtél meg ezen és nem nyelvtan-náciztál le.Tényleg nem a szívózás volt a célom vele,csak úgy mellékesen jegyeztem meg.
2010. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!