Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Borsod megyéről mi jut eszedbe?

Borsod megyéről mi jut eszedbe?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik részről a gyönyörű, változatos tájak, Lillafüred, Bükk-fensík, Tokaj, a finom borok, meg egy jó pofa sör :). Másfelől a sötétség, a munkanélküliség, a lepukkant falvak, a bűnözés, és az, hogy soha nem mennék oda lakni.
2010. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cigányság, nyomor, leszakadás, reménytelenség... Nem jártam ott, csak nekem a médiából ez jön le, csak ilyenfajta híreket kapok onnan. Nem akarom ezzel az ott élőket bántani vagy lekezelni, csak nekem erre a kérdésre ez ugrott be.
2010. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én borsodi vagyok, és vannak nagyon szép települések, tájak, meg elég zűrösek is. De hol nincsennek? Azért pl. Pest megye sem csupa csillogás és biztonság.
2010. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a DNY-ról ÉK felé helyeződő heves zivatarok szinte mindig tetőpontjukon érik el, és nagy pusztítást végezve vonulnak át rajta.
2010. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
48%
a sok roma
2010. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ott lakom hehe.
2010. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
A sok cigány....
2010. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
:D vicces
2010. okt. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Neves iparvárosok voltak, tönkre vannak téve, ezáltal több a munkanélküli, cigányok mindenhol szaporodnak, így nem csak ott vannak. Nincs megszervezett turizmus, pedig lehetne! Lásd a Zempléni csodaszép falucskákat, vagy akár a tokaji borvidéket. De itt van a Bükk, Lillafürednél megáll az élet, pedig ott van még Sebesvíz, Ómassa is. Borsodi vagyok, nekem az a hazám, és szeretem, ismerem mint a tenyerem az egész megyét! Nem a munkanélküliség, és a cigányság jut eszembe róla, hanem az életem!
2010. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Borsodi - Az elet habos oldala. (bocsi, elsore tenyleg ez ugrott be.)
2010. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!