Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi jut először eszedbe a...

Mi jut először eszedbe a kreatív szóról, és milyennek gondolod a kreatív embert?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.
2011. júl. 28. 14:36
 1/1 Vilt válasza:
100%

Számomra a kreatív ember szereti a változatosságot, a színes, új dolgokat. Nyitott, tág véleménnyel van a világról. Szereti a művészet bizonyos formáit, és amit általában csinál (mondjuk a munkáját vagy bármit) azt szeretettel és művészien teszi.

Kreatívan végezni bármit lehet, ha az ember szereti azt a dolgot, amit csinál. Az aki nem élvezi a munkáját pl. sosem lesz kellően kreatív.

Én kifejezetten egy fontos momentumnak találom. :)


A kreatív szóról nekem elsőnek a Természet maga jut eszembe. Az az egység, ami a Földet alkotja. Az egész létezés maga totál kreatív.


Hát így nagy vonalakban nekem ez jut az eszembe. Lehetne részleteznem tovább de a lényeg valami ilyesmi lenne az én részemről. Aztán ahány ház, annyi vélemény/érzés :)

2011. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!