Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni embereken,...

Szeretnék segíteni embereken, állatokon. Milyen módon, miket tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy segítek elesett állatokon, ha látok, vagy idős embereknek nyújtok segítséget, mikor látom, hogy szüksége van rá szívesen segítenék több embernek, állatnak is. Nem feltétlenül anyagilag, tehát nem arra gondolok, hogy hova utaljak pénzt, hanem konkrétan fizikailag szeretnék, ingyen segíteni, vagy csak pár boldog pillanatot szerezni embereknek. Pl régen még kisiskolás koromban volt lehetőség öregekotthonábn látogatni olyan időseket, akiket nem látogat senki. De bármilyen önkéntes dologra vevő vagyok, amivel segíthetek bármilyen emberen vagy állaton bármilyen módon! Ha tudtok ilyen lehetőségeket kérlek osszátok meg velem! Köszi

febr. 16. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj állatmenhelyre kutyákat sétáltatni, vagy kórházba betegeket ápolni.
febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igazán dicséretes a törekvésed. De hogyan is javasolhatnánk akármit, ha semmit sem tudunk rolad? Korod, nemed, mire van képzettséged, hol tudsz bármit is vállalni, mennyi idöt tudsz ilyenre szánni, stb?
febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Adj mondjuk rendszeresen vért vagy plazmát.Azzal biztos,hogy segítesz több emberen is.
febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
3# Háát, véradás az ok, de plazmaadást azt nem ajánlom, főleg sokszor, káros hatásai lehetnek...
febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt a kérdést onnan kell megközelíteni, hogy minden kutyát nem tudsz megmenteni, viszont ha elmész egy menhelyre és ott örökbe fogadsz egyet, akkor azzal viszont ténylegesen jót tettél, és legalább annak az egy kutyának tudsz adni egy szebb életet.
febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddig erkezett valaszokat!


26 eves no vagyok, hogy az egyik kerdesre valaszoljak.


Kutyust orokbefogadni sajnos nem tudok, mert mar van egy kan nemet juhasz kutyusom, melle nem birnek el meg egy kutyust ugy, hogy ugyanannyi idot tudjak rajuk szanni.


A veradas egy szuper otlet! Koszonom.

febr. 17. 10:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyeken mindig keresnek önkénteseket, sétáltatásra, takarításra, áruházakban adománygyűjtésre stb. Akárhol is laksz, tuti van a közeledben néhány állatmenhely. Hajléktalanokkal foglalkozó alapítványok is mindig keresnek ételbegyűjtő, előkészítő, bedobozoló, kiosztó stb. önkénteseket. A Budapest Bike Maffia pl. folyamatosan több ügyet is támogat, érdemes náluk is érdeklődni. Vagy pl. a Bagázs Egyesület jutott még eszembe, az ő posztjaik is mindig szembejönnek FB-on. Idősotthonoknál, szociális ellátó helyeken, akár önkormányzatok szociális osztályán is érdeklődhetsz, sok helyen futnak ilyen önkéntes programok ("pótnagymama", "pótunoka", sokgyerekes családoknak segítség, semmi extra de pl. bevásárolsz nekik vagy vigyázol 1-2 órát a gyerekekre míg ők bevásárolnak, ilyesmi). Véradás nyilván nem közvetlenül, de sok emberen segít. Kórházban, idősápolásban stb. viszont biztosan kell valamilyen végzettség, ott azért nem úgy megy, hogy besétálsz egy kórházba "begeget ápolni", ahogy az egyes írta. Olyat szoktak keresni, hogy pl. krónikus gyerekosztályra meseolvasót pl. Ha van hozzá stabil idegrendszered akkor - egy képzés elvégzése után - anonim segélyvonalaknál is dolgozhatsz önkéntesként.
febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

‼️‼️‼️!!! CSAK AZÁLLATOKON SEGÍTS!!!!!!!!!!!!!



Az embed a legkártékonyabb lény a világon!!!! Én is az vagyok! Igen bevallom, de Nem Szemetelek, mint más ember, STB....!!!!


!!!!!!!!!Úgyhogy csak Állatokon segíts!!!!!!!!!

febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
#8 ember*
febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az első véradásomon már túl is vagyok, köszönöm a tippet! Nem is tudom, miért nem jutott ez eddig soha eszembe..
márc. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!